Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Príbeh čitateľky: Vlákal ma do izby a začal ma obťažovať

14.12.2010 Casprezeny.sk

Môj prvý pobyt v kúpeľoch sa skončil neslávne. Uvedomila som si, aká som bola naivná, a čo všetko som riskovala.

Bola som hlúpa a naivná, že som sa mu nechala nahovoriť. Bola som hlúpa a naivná, že som sa mu nechala nahovoriť.

Mala som 30 rokov, za sebou tri pôrody a začali sa ozývať zdravotné problémy. Boleli ma kĺby a ortopéd mi odporučil pobyt v kúpeľoch. Brala som jeho slová zodpovedne a vybavila si liečenie v Piešťanoch. Na odchod som sa dôkladne pripravovala, nechcela som na nič zabudnúť.

Robil si na mňa zálusk

Myslela som na plavky, župan, pekné oblečenie na procedúry, ale aj večernú tancovačku. Po príchode do liečebne som bola milo prekvapená. Útulné prostredie hotelovej izby ešte vylepšila moja spolubývajúca. Tá už dávno nebola nováčik ako ja. Po troch dňoch ma prehovorila, aby sme si išli posedieť do baru. Celý večer ma do tanca pozýval starší, asi 50-ročný pán, ktorý bol zahraničným klientom.

Ako-tak som sa s ním dohovorila po nemecky. Zábava sa chýlila ku koncu a on mi navrhol, že ma odprevadí do hotela. Keďže mi bol sympatický a správal sa veľmi slušne, súhlasila som. Zároveň ma požiadal, či by som si s ním nešla zatancovať aj ďalší večer. Keďže milujem tanec, a kým boli deti malé, som si ho veru veľa neužila, súhlasila som. Navrhol, že by som sa mohla cestou do baru zastaviť po neho.

Vlákal ma dnu

Tak som sa ďalší večer pekne obliekla a bez akýchkoľvek obáv som sa zastavila po svojho spoločníka. Zastala som pred dverami jeho izby a zaklopala. Čakala som, že mi otvorí v peknom obleku s kravatou. Nikto však neotváral, tak som zaklopala znova. Tentoraz sa dvere otvorili a v nich stál môj spoločník nie v obleku, ale v pyžame. Ospravedlnil sa, že po večeri bol unavený z procedúr, a tak si ľahol. Požiadal ma, aby som vošla do izby a počkala, kým sa osprchuje a prezlečie. Nešiel však do sprchy, ale prisadol si ku mne, začal mi rukou prechádzať po chrbte a súkať zo seba všetky tie otrepané lichôtky, ktoré hovoria muži, keď chcú „dostať“ ženu.

Upozornila som ho, že sa mi jeho správanie nepáči a chcela som odísť. No on ma ohuroval ďalej tým, ako veľmi sa mu páčim. Keď videl, že jeho snaha je neúspešná, otvoril nočný stolík, vybral z neho bankovky, ktoré v zlosti poskŕčal v dlani a hodil mi ich do lona. Vtedy mi došla vážnosť celej situácie a požiadala som ho, či nemá nejaký koňak, aby som potlačila svoju nervozitu. Odrazu bol samá ochota, vytiahol peknú fľašu, dva poháre a položil ich na stôl. Nalial sebe aj mne. Ja som v tom momente začala rozmýšľať ako v kriminálnom filme.

Čo ak je v nápoji nejaký uspávací prostriedok? Požiadala som ho, aby mi z kúpeľne priniesol pohár čistej vody, vraj si to musím zapiť. Keď zmizol v kúpeľni, prudko som vyskočila a zamierila k dverám. Tie, našťastie, neboli zamknuté, a tak som vybehla na chodbu. Cestou mi prebiehali mysľou scenáre o tom, ako som mohla skončiť znásilnená, zavraždená a ktoviečo ešte... Odvtedy som bola v kúpeľoch ešte veľakrát, ale ponaučená z prvého pobytu som už k nikomu len tak nešla na návštevu do izby.

Magdaléna

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media