Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stylista Lukáš Kimlička radí, v čom zažiarite na plese

06.01.2011 Nový Čas Víkend

Už aj vy netrpezlivo očakávate plesovú sezónu? Viete vôbec, aká farba poletí? pripravte sa na čiernu a smotanovú, ale aj nesmrteľnú červenú alebo fialovú.

Lukáš Kimlička spolupracuje aj s našou tenisovou kráskou Danielou Hantuchovou. Lukáš Kimlička spolupracuje aj s našou tenisovou kráskou Danielou Hantuchovou.

Na slovenskej módnej scéne pohybuje už niekoľko rokov. Je dvorným návrhárom Tamary Heribanovej, ktorá predvádza jeho niekedy až šokujúce modely. Okrem navrhovania sa venuje aj líčeniu. Jeho novou múzou a v tomto prípade i modelkou sa stala naša najlepšia tenistka Daniela Hantuchová - Lukáš Kimlička (25).

Aká farba je in na nadchádzajúcu plesovú sezónu?

U mňa vedie čierna a smotanová. Ale stále je v kurze nesmrteľná červená, zlatá, strieborná, sivá alebo fialová.

Aké si vybrať látky a strihy šiat?

Myslím si, že v plesových šatách trendy veľmi nevidieť a každú sezónu je to podobné. Šaty musia pôsobiť pompézne, luxusne a žensky. Mali by byť originálne. Niekomu sa hodia veľké nariasené sukne a inému úzke šaty s vlečkou. Takže každá žena by si mala vybrať to, v čom vyzerá najlepšie.

Čoho by sa mali ženy vyvarovať?

Prehnaného zdobenia. Tu platí, že čím sú výraznejšie a ozdobenejšie šaty, tým skromnejšie treba narábať s doplnkami, šperkami, účesom a celkovou vizážou. Ak sú, naopak, šaty jednoduché, s doplnkami to pokojne môžeme preháňať.

783150:gallery:true:true:true

Čo býva najčastejšie faux pas na plesoch?

Bohužiaľ, často sa stretávam s plastovými ramienkami podprseniek, ktoré by som zakázal. A taktiež ženy, ktoré už nie sú najmladšie a nenavštevujú fitko, by si mali dávať pozor na ochabnuté ruky a voliť radšej šaty s rukávmi.

Tlačiť Diskusia