Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nezmestí sa vám do kuchyne stôl? Skúste naše tipy!

19.02.2011 Casprezeny.sk

Aj keď sa vám to pri pohľade na vašu minikuchyňu zdá nemožné, ukážeme vám niekoľko dobrých tipov, aby ste sa nemuseli vzdať jedálenského stola.

Máte pocit, že do vašej minikuchyne sa už jedálenský stôl nevojde? S našimi trikmi všetko zvládnete! 4 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový čas pre Ženy Máte pocit, že do vašej minikuchyne sa už jedálenský stôl nevojde? S našimi trikmi všetko zvládnete!

Na oddych aj na prácu

Prídavná doska ku kuchynskej linke, ktorú môžete podľa potreby posúvať po koľajničke, vám urobí hneď dve neoceniteľné služby. Poslúži vám ako jedálenský stolček a prisunutá k stene zase ako pracovná doska.

804973:gallery:true:true:true

Rozložiť a sklopiť

V niektorých panelákových bytoch je vchod do kuchyne riešený cez úzku chodbičku, do ktorej sa toho veľa nezmestí. Vyskúšajte na stenu upevniť sklápací stôl s niekoľkými policami. Na tie sa zmestia koreničky aj nádoba s príbormi.

804974:gallery:true:true:true

Stoličky na stene

Aj kút pod oknom sa dá využiť, napríklad na umiestnenie menšieho stola. Skladacie stoličky zaveste na stenu, kde k nim budete mať ľahký prístup a zároveň vám nebudú zavadzať.

804972:gallery:true:true:true

Dobre utajený

Kuchynská linka v tvare U vám síce veľa možností, kam umiestniť stôl, neposkytuje, no aj tu si môžete pomôcť. Výsuvná doska spod pracovného pultu a k tomu dve rozkladacie stoličky vám dožičia potrebný komfort pri stolovaní.

804979:gallery:true:true:true

Stolovanie na zásuvkách

Ak ste samy a navyše neplánujete v kuchyni tráviť veľa času, vyriešte stolovanie pomocou zásuviek, ktoré slúžia ako stôl a stoličky. Myslite však na to už vtedy, keď budete linku vyberať a poraďte sa s odborníkmi v kuchynskom štúdiu.

804978:gallery:true:true:true

Tlačiť Diskusia
Focus Media