Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Céline Dion krstila dvojičky Eddyho a Nelsona

09.03.2011 Casprezeny.sk

Štvormesačných synov speváčky Céline Dion (42) pokrstili v Las Vegas. Na krste dvojičiek Eddyho a Nelsona sa zúčastnilo 200 priateľov a príbuzných.

Dvojčatá Celine Dion majú piatich krstných rodičov. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ISIFA Dvojčatá Celine Dion majú piatich krstných rodičov.

"Bol to krásny, tradičný rodinný obrad," povedal pre časopis People o obrade Melchitskej gréckokatolíckej cirkvi, ktorým si uctili pôvod speváčkinho manžela a manažéra Reného Angélila.

Dvojčatá, ktoré mali na sebe oblečenie z dielne Baby Dior, majú piatich krstných rodičov - desaťročného staršieho brata Réne-Charlesa, sestru Céline Dion Lindu, a Angélilove tri najstaršie deti - Patricka, Jean-Pierra a Anne-Marie Angélil.

Medzi hosťami nechýbali lekári, ktorí pomohli Dion splniť sen mať ďalšie deti, ani tí, ktorí pred viac ako desaťročím liečili Angélilovu rakovinu. Deti po krste spali a rodina oslavovala na recepcii v Caesars Palace. Céline priviedla predčasne na svet dvojičky Eddyho a Nelsona na konci októbra minulého roku.

Speváčka sa najnovšie pripravuje na svoju veľkolepú spevácku šou, ktorá štartuje 15. marca v Caesars a potrvá tri roky.

Tlačiť Diskusia
Focus Media