Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Módna polícia zo SuperStar: Gabika všetkým vyrazila dych

04.06.2011 Casprezeny.sk

Predposledné kolo SuperStar prekvapilo. A príjemne! Vynikal Michal Šeps, či Gabika Gunčíková ako dokonalá Femme Fatale. No mali sme tu aj indiánku.

Na snímke zľava: Porotkyňa Helena Zeťová, moderátorka Tina, finalistka Gabika Gunčíková a Michal Šeps. 15 obrázkov vo fotogalérii Na snímke zľava: Porotkyňa Helena Zeťová, moderátorka Tina, finalistka Gabika Gunčíková a Michal Šeps.

Gabriela Gunčíková

914139:fullwidth:false:false:true

Wow, padla mi sánka. Dokonalá Femme Fatale. V predošlých kolách to bola čistá katastrofa, ale teraz konečne stylisti prišli na to, čo sa finalistom hodí a čo nie. Škoda, že až ku koncu. Len tú „hipisácku“ šnúrku, čo má medzi prsiami, by som vymenila za niečo jemnejšie a kratšie.
Známka 9/10


Lukáš Adamec

914135:fullwidth:false:false:true

Zdá sa mi to, alebo sa z jedného kola do druhého lepší aj ich štýl? Lukášovi červená úplne sekne a je v nej sexi. Opasok a náramok hovoria: "Som rocker!"
Známka 10/10

Helena Zeťová

914148:fullwidth:false:false:true

Tak teraz neviem, či to zahrala na indiánku, hippisáčku, väzenkyňu alebo sekretárku. Helena sa mi páči vždy, tomuto ale nerozumiem. To tričko je neforemné, sukňa ok, farba je hit tejto sezóny, škoda, že nevidím topánky. Ale ten vrkôčik cez čelo si mohla odpustiť. Aj tie tetovania mi tam vadia v tomto prípade.
Známka 5/10

Martha a Meky

914142:fullwidth:false:false:true

S Marthou absolútne žiadny problém nemám. Nečakala som od nej žiadne módne výstrelky ani najnovšie kolekcie. Táto zostava sa hodí k jej éterickému zjavu a nič tam nekričí. Čo sa mi len nepáči sú dlhé topy k rifliam. Čo takto leginsy? Nohy na to má.

Meky si zachoval svoj anglicko-slovenský imidž. Košeľa je úžasná. Keby bola bielej farby, tak zapadá do davu, takto tomu aj s modrou kravatou dodal šmrnc.
Martha 7/10
Meky 10/10

Klaudia Pappová

914144:fullwidth:false:false:true

Nové vlasy? Ak áno, dávam známku desať za zvýraznenie ženskosti a za make-up. Biele hodinky mi režú oči, tie nech vráti mladšej sestre, k tomuto sa určite nehodia. Vychádzkovú platformu vymeniť za lodičky, najlepšie farebné. Ak chce byť za provokatérku, treba to nabudúce lepšie domyslieť.
Známka 6/10

Gabriela Gunčíková

914141:fullwidth:false:false:true

Tento štýl á la Beyonce sa jej veľmi hodí. Šaty sú cool, aj pančušky sú príjemný detail. Ešte by som tam pridala nejaké čierne dominantné sandále na poriadnom podpätku a diva je na svete. Takto, ak si pozriem iba spodok, vyzerá ako cirkusová artistka.
Známka 8/10

Celeste Buckingham

914136:fullwidth:false:false:true

Celeste nám prišla ukázať londýnsku High Street. A vyšlo jej to. K jej veku je to na mieste, veď kedy, keď nie teraz? Čo, ale tá taška? Ak išla na kúpalisko a má v nej plavky a žabky tak beriem späť, ale taká kabelka cez rameno, nejaká farebná, by nebola na zahodenie.
Známka 8/10

Michal Šeps

914145:fullwidth:false:false:true

Víťaz tohto kola?! Aspoň čo sa týka outfitu. Farby sú jeho devíza a mal by sa ich držať a táto kombinácia má tak zaujala, že sa na to pozerám už dobrú minútu. Komicky akurát vyzerá ten zapnutý svetrík. Takže radím rozopnúť.
Známka 10/10

Helena Zeťová

914151:fullwidth:false:false:true

Helena, prišla si z pikniku? Tá taška totiž vyzerá ako piknikový kôš. A tieto šaty by som na afterpárty tiež neriešila. Sú tak na poobedie na prechádzku po promenáde. Musím povedať ale, že v ten večer mala dokonalý make-up.
Známka 6/10

Gabika Gunčíková

914149:fullwidth:false:false:true

Má dosť nápadné šaty, takže mohla zvoliť trochu obyčajnejšie lodičky. V pohode aj v inej farbe. Navyše jej opticky skracujú nohy. Ona sa bojí experimentovať a radšej sa vždy zahalí do čiernej. Taká česká Angelina.
Známka 6/10

Tina

914150:fullwidth:false:false:true

Keď som videla tento McQueenovský outfit, potešila som sa. A topánky? Za tie by som vraždila. Nepáči sa mi top, vôbec sa k tomu nehodí, je to akési neforemné. Hodilo by sa tam niečo jemné a čierne. Napríklad korzet. Aj keď top poslúžil ako mal, najmä v oblasti dekoltu. Spodok super, top vymeniť, čiapka je recesia, takže to si nevšímam.
Známka 7/10

Michal Šeps

914133:fullwidth:false:false:true

Ja ho asi milujem. To sako by som mu v pohode vzala. Po kúskoch je to nepredstaviteľné na mužovi a na ňom dvojnásobne, ale takto ako celok... Odpadávam! Tá farba saka je skvelá. Už som si myslela, že bude plávať len v tých jeho tak obľúbených jamajských farbách.
Známka 10/10

905342:gallery:false:false:true Outfity hodnotila módna blogerka Dominika Svetíková.
Tlačiť Diskusia (5)