Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Plodné prešľapy: Títo neverníci majú nemanželské deti

13.06.2011 Nový Čas Víkend

Pán Sperminátor zďaleka nie je jediný, kto nesekal doma dobrotu. Maradona, Steven Tyler či Jude Law mu v počte nemanželských detí úspešne sekundujú.

Prominentní neverníci: Jude Law, monacké knieža Albert II., Boris Becker, Diego Maradona 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový Čas Víkend Prominentní neverníci: Jude Law, monacké knieža Albert II., Boris Becker, Diego Maradona

Sperminátor Arnie

Škandál okolo konca manželstva a odhalenia nemanželského dieťaťa Arnolda Schwarzeneggera plní stránky tlače ďalšími a ďalšími pikantnými odhaleniami. Hollywoodsky herec a donedávna aj guvernér Kalifornie svoju manželku z váženého rodu Kennedyovcov verejne ponížil nielen povesťou chlipníka, ale najmä odhalením, že rodina nič netušiac žila pod jednou strechou aj s jeho milenkou, s ktorou mal nemanželského syna...

Boris Becker

Čím sa najviac preslávil Boris Becker? Tenisom? Alebo tragikomickou rýchlovkou v komore londýnskeho hotela? Pár sekúnd vášne s exmodelkou tmavej pleti Angelou Jermakovovou ho stálo dovtedy vzorné manželstvo s Barbarou Becker, s ktorou má dvoch synov. Špičkový tenista akosi nerátal s následkami v podobe nemanželskej dcéry Anny (11). Ich podoba ja taká zarážajúca, že testy na určenie otcovstva boli doslova vyhodenými peniazmi!

916663:gallery:true:true:true

Jude Law

Najprv aféra s opatrovateľkou detí, potom nemanželské dieťa z krátkej aféry s novozélandskou modelkou Samanthou Burke... Jude očividne ešte nie je dostatočne zrelý na to, aby myslel na následky svojich činov. Nemanželskú dcéru Sophiu môže vídať iba dvakrát do roka - za predpokladu, že bude pravidelne platiť súdom stanovené výživné.

Mick Jagger

Mick žil životom pravého rockera so všetkým, čo k nemu patrí... Počas prvého manželstva s Biancou Jagger splodil nemanželskú dcéru Karis (41). A jeho druhé manželstvo s modelkou Jerry Hall v roku 1999 ukončila búrlivá aféra s Brazílčankou Lucianou Gimenez Morad, s ktorou má nemanželského syna Lucasa.

916661:gallery:true:true:true

Eddie Murphy

Známy komik si v roku 2006 užil krátku aférku so Spice Girl Melanie Brown. Keď mu oznámila, že čaká dieťa, zareagoval ako skutočný džentlmen: „To dieťa môže byť hocikoho.“ Až genetické testy dokázali, že dnes 4-ročná Angel Iris Murphy Brown je stopercentne jeho.

916682:gallery:true:true:true

Steven Tyler

Nos, pery, vlasy... Aj v tomto prípade podoba okamžite prezradí, že ide o otca a dcéru. Krásna Liv Tyler sa však až ako 8-ročná dozvedela, že jej biologickým otcom je spevák Steven Tyler. V čase jej splodenia mali jej otec aj mama, playmate Bebe Buell, iných oficiálnych partnerov a známa herečka prišla na svet ako Liv Rundgren.

916667:gallery:true:true:true

Armando Diego Maradona

Legendárny Maradona nevyvíjal vytrvalú aktivitu len na futbalovom trávniku. V Neapole splodil syna Diega juniora. Chlapcova matka Cristina Singara musela o uznanie otcovstva bojovať na súde a súdnou cestou si musela vymáhať od argentínskeho futbalistu aj výživné.

916662:gallery:true:true:true

Albert II.

O sexuálnej orientácii stále slobodného monackého kniežaťa Alberta II. sa dlhé roky šírili rôzne chýry. A odrazu vyšlo najavo, že má nie jedno, ale dokonca dve nemanželské deti! S africkou letuškou Nicole Coste má syna - 7-ročného Alexandra, ktorý žije vo Francúzsku a s americkou čašníčkou splodil dnes už 19-ročnú dcéru Jazmin Grace Rotolo.

916664:gallery:true:true:true

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media