Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svadobné šaty Charlene: Biely sen s chybičkou krásy

05.07.2011 Casprezeny.sk

Prekrásne šaty monackej nevesty zdobili tisícky Swarovského kryštálov a perličiek. Krajčíri na nich dreli vyše dvetisíc hodín, no aj tak neboli bez chyby!

Nevesta Charlene mala šaty z dielne Armaniho. Zdobili ich desiatky tisícov korálikov, aj drobná chybička krásy. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: anc Nevesta Charlene mala šaty z dielne Armaniho. Zdobili ich desiatky tisícov korálikov, aj drobná chybička krásy.

Honosná svadba, prekrásna nevesta, úžasné šaty. Tak by sa v skratke dala zhrnúť svadba monackého kniežaťa Alberta II. (53) a jeho atraktívna snúbenice Charlene Wittstock (33). Sukničkárovi Albertovi v minulosti podľahlo už mnoho krásnych žien, no obrúčku na prst navliekol až bývalej plavkyni z JAR.

944959:gallery:true:true:true

Druhá tohtoročná kráľovská svadba vyšla na 60 miliónov eur a nezanedbateľnú čiastku tvorili aj nádherné svadobné šaty nevesty. Navrhoval ich Giorgio Armani a právom im patrí označenie Haute Couture. Na šaty, zdôrazňujúce ženské krivky nevesty, sa spotrebovalo 130 metrov luxusného duchesse saténu. Kvetinky na šatách boli vyšité 40 000 Swarovského kryštálmi, korálkami a dvadsiatimi tisíckami perlových slzičiek. Armaniho ľudia pracovali na tomto bielom sne 2 500 hodín. Len hodvábna vlečka si vyžiadala asi stovku hodín práce! O šatách sa uznanlivo vyjadril aj Armaniho konkurent Karl Lagerfeld. „Šaty sú veľmi elegantné,“ vyhlásil vo vysielaní televíznej stanice France 2.

945123:gallery:true:true:true

Neprajníci si však všimli aj jeden drobný detail. Švy šiat na prsiach odstávali, takže to vyzeralo, ako keby nevesta pod nimi nič nemala. Alebo žeby Charlene v taký významný deň naozaj nechala spodnú bielizeň doma?

944958:gallery:true:true:true

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media