Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test antiperspirantov: Ktorý nedal potu žiadnu šancu?

31.07.2011 Casprezeny.sk

Potiť sa je zdravé! To bez debaty. Ako sa potiť tak, aby o tom okrem nás nikto nevedel, je riadna výzva. Eva si posvietila na niektoré z nich a tu sú výsledky.

Antiperspirant noste stále v kabelke. Antiperspirant noste stále v kabelke.

Action 3 DryMaxSystem, Adidas

Antiperspiranty podľa našich skúseností ukážu pravú tvár až po pol roku používania. Ak ustoja to, že by si telo na ne zvyklo a našlo si cestičku, ako sa „efektívne“ potiť ďalej, vtedy sa dá povedať, že v teste obstáli. Adidas Action 3 sľubuje 48 hodín bez potu a zápachu. To sme však nemali šancu overiť, keďže 48 hodín bez sprchy sme neboli ochotné podstúpiť. Deo však vonia veľmi príjemne, má jemnú textúru. Čo sa týka bielych škvŕn na čiernom oblečení, uvítali by sme, keby ich Adidas Action 3 minimalizoval viac.

Invisible For Black & White, Nivea

Nevieme, ako to robí, ale čo Nivea na obale sľúbi, vždy dodrží. Exemplárny prípad antiperspirantu, ktorý tvrdí, že nebudete mať biele šmuhy na čiernom oblečení ani žlté na bielom, je toho dôkazom. Žiadne škvrny, príjemné nanášanie, lebo konzistencia je jemne krémová, a typická príjemná „niveácka“ vôňa. Čo viac si v tridsiatich stupňoch v tieni želať?

Sensibio Déo Anti-transpirant, Bioderma

Spoľahlivo nás ochránil pred potením a vznikom telesného pachu. Skutočne dodal dlhotrvajúcu sviežosť. Okrem perfektných vlastností má antiperspirant od Biodermy ďalšie veľké plus – tvar vhodný aj do kabelky. Hodí sa aj na citlivú pokožku, nedráždi a nezanecháva fľaky na oblečení.

Invisi Mineral, Garnier

Dezodorant s príjemnou ľahkou textúrou účinne ochránil pred potením po celý deň aj počas záťažových chvíľ, akou bol v našom prípade beh na bežiacom páse. Nedráždi pokožku, príjemne vonia. Veľkým bonusom je, že nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Guľôčkový Deo Antiperspirant zmierňujúci rast chĺpkov Skin So Soft, Avon

Guľôčkový Deo Antiperspirant nás milo prekvapil príjemnou vôňou. Napriek tomu, že sme ho naniesli na pokožku bezprostredne po holení, ju nepodráždil a vôbec neštípal. Tým, že dezodorant obsahuje zjemňujúci komplex, sľubuje spomaľovanie rastu chĺpkov. Nejaké výraznejšie spomalenie sme však nezaznamenali. Na dosiahnutie efektu sviežeho pocitu 24 hodín treba antiperspirant naniesť aspoň dva razy.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media