Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Michaela Kuklová prehovorila: Pomeje mi zničil kariéru!

07.08.2011 Casprezeny.sk

Trinásťročné manželstvo s neúspešným producentom Jiřím Pomeje malo na kariéru herečky Michaely Kuklovej negatívny dopad. Pomeje s ňou manipuloval!

Michaela Kuklová tvrdí, že ju Pomeje zneužil, napriek tomu s ním vydržala trinásť rokov. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Michaela Kuklová tvrdí, že ju Pomeje zneužil, napriek tomu s ním vydržala trinásť rokov.

Podľa portálu Ahaonline.cz v ich spoločnom vzťahu dlho nebol priestor pre jej názory. Michaela Kuklová priznáva, že sa necháva druhými ovplyvňovať, čo Jiří Pomeje zneužil. „Od trinástich som šla dvanásť rokov z roly do roly bez toho, aby som poskytovala rozhovory a chodila na večierky. To som začala až s Jirkom. On mi napríklad radil aj v tom, čo mám mať na sebe,“ povedala v rozhovore pre magazín Ona Dnes.

Pomeje z nej údajne chcel mať hviezdu, ale zvolil si nesprávny spôsob, ako to dosiahnuť. „Skončilo sa tak moje úžasné obdobie slobody. Musíte prijať, že si vás ľudia stále obzerajú. S tým som sa dlho vyrovnávala a zmierovala,“ spomína Kuklová na obdobie, keď bol jej život v rukách Jiřího Pomeje.

Keď kvôli nemu odhalila telo, ubudli pracovné ponuky

Jeho snaha však mala na jej kariéru paradoxne opačný efekt: „Poctivo som sa snažila plniť úlohu "hviezdy", ale nebolo mi to prirodzené. Keď som napríklad odhalila svoje telo v pánskom prestížnom magazíne, bola som presvedčená, že som niekde porušila niečo ako svoje vnútorné vyžarovanie.

972531:gallery:true:true:true

Mám dojem, že tým, že som sa odhalila, začali mi chodiť aj nesprávne ponuky. Veľa som z nich odmietala, ale súčasne som niektoré prijímala pre peniaze. Musela som, pretože Jirka mi na začiatku vzťahu povedal, že svoje príjmy potrebuje investovať do firmy,“ povedala Michaela o spoločnom „podnikaní“, na ktorom ich vzťah skrachoval.

O pracovné ponuky nikdy nemala núdzu, ale k zásadnému obratu došlo potom, čo Pomeje začal fungovať ako producent. „Mám za sebou okolo stovky rolí a len dve z nich boli od Jirka. A to bolo pre mňa najťažšie obdobie, pretože až po natočení týchto rolí som mala najmenej práce. S dabingom to bolo rovnaké. Kým Jirkova firma začala na nejaký čas vyrábať dabingy, dabovala som takmer denne. A zo dňa na deň sa predo mnou všetky štúdiá, až na výnimky, zavreli,“ prezradila Kuklová.

972538:gallery:true:true:true

Pomeje hodil svadobný prsteň do Vltavy

Michaela sa mylne domnievala, že sú si vo vzťahu rovnocennými partnermi a netušila, že žije v nevedomosti. Keď sa odhodlala vzoprieť, Pomeje ich spoločnú minulosť okamžite vymazal. „Neniesol to najlepšie. Napríklad hodil prstienok do Vltavy,“ dodala Kuklová.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media