Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spoveď Kuklovej: Pomeje veľmi pil, mať s ním deti nešlo

27.10.2011 Casprezeny.sk

Jiří Pomeje (46) konečne po štyroch rokoch počul, prečo sa s ním Michaela Kuklová (43) rozviedla. Podľa herečky príliš pil a šiel len za tým svojím cieľom.

Počas stretnutia došlo aj na úsmevy. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Tomáš Vrbenský Počas stretnutia došlo aj na úsmevy.

Chcela ho dostať preč z Prahy, kde si vydýchne, a mať s ním dieťa. Nešlo to. Anjelská tvár začala mať problémy.

A Pomeje sa dostal do úzkych, požičal si na film milióny a sponzori sklamali a na neho padali dlhy. Presťahovanie za Prahu sa teda nekonalo a bábätko tiež nebolo možné.

"Prosím vás, každá žena si dáva veľký pozor, s kým počne dieťa. A s Jirkom to skutočne nešlo," povedala podľa portálu Blesk.cz Kuklová. Pomeje podľa nej v tom čase príliš pil a ona nechcela riskovať.

"Áno. Toto vážne Míša povedala. Ja som sa však napríklad chcel na noc upokojiť sedmičkou, na tom predsa nie je nič zlé. Míša má s tým alkoholom trochu posunutú hranicu. U nej je človek notorik už aj pri jednej dvojke vína," reagoval Pomeje.

1056575:fullwidth:true:true:true

Jiří Pomeje a Michaela Kuklová v čase zamilovanosti.

Kuklová teraz má s podnikateľom Romanom Holomkom trojročného chlapčeka Romana a ďalšie dieťa už nechce. "Som už stará koza. Viete, genetika sa nedá oklamať. Pre to bábätko stará matka vážne nie je dobrá," myslí si Míša a stále  v jej slovách cítiť tú výčitku Pomejemu, že dieťa mala mať oveľa skôr, aby ich potom mohlo byť viac.

1056579:fullwidth:true:true:true

Malý Roman je vytúženým dieťaťom.

Michaela Kuklová priznala, že Anjelská tvár jej vlastne poznamenala celý doterajší život. Nikdy nevie, kedy príde predvolanie na súd. A vlastne sa už ani nechce vydať za zámožného Holomka. "Nechcem. Viete, sobáš tých dvoch prepojí vo všetkom. A potom napríklad príde exekútor ... Ja už som si toho toľko zažila a pretrpela, že to risknúť už nikdy nechcem. Žiť sa dá aj bez toho papiera," uzavrela.

1056581:fullwidth:true:true:true

S podnikateľom Romanom Holomkom je konečne šťastná. Spokojnosť znásobuje i fakt, že majú spolu vytúženého syna.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media