Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To je nevesta! Farár odpadne, no ženích iste povie "áno"!

20.01.2012 Casprezeny.sk

Z nevesty v tomto svadobnom outfite by kolabovali všetci svadobčania na čele s pánom farárom, ženích by však rozhodne súhlasil. Aj s manželstvom...

Na Germany Fashion Week v Berlíne predviedla modelka šokujúce svadobné šaty, či skôr iba oblečenie. 4 obrázky vo fotogalérii Na Germany Fashion Week v Berlíne predviedla modelka šokujúce svadobné šaty, či skôr iba oblečenie.

Počas berlínskeho Týždňa módy vyšla na mólo nevesta ako z rozprávky. Nevyzerala však ako princezná, jej svadobné šaty skôr pripomínali dievčinu, ktorá mala za svojim milým prísť „ani oblečená, ani nahá.“ Nemecké dizajnérky Alexandra Fischer-Röhler a Johanna Kuhl pospájali tenkými šnúrkami miniatúrne kúsky bielej látky, ktorými zahalili neveste len to najnutnejšie a prehodili cez ňu tenučký svadobný závoj.

1160479:fullwidth:true:true:true

Takéto svadobné oblečenie ťažko nazvať šatami a ešte ťažšie je si predstaviť tú svadbu, na ktorej by sa v nich nevesta objavila. Pán farár by istotne potreboval osviežiť svätenou vodou a aj sobášiaci úradník by dozaista zabudol, čo má vlastne robiť. Jedno je však isté: Nevesta v tomto modeli, vhodnom skôr na svadobnú noc než pred oltár, by zmiatla každého chlapa tak, že by jej povedal svoje „áno“, hoci na manželstvo by práve v tom okamihu pravdepodobne vôbec nemyslel!

Tlačiť Diskusia (2)