Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Divná zmluva Alberta a Charlene: Poroď dediča a môžeš ísť!

09.05.2012 Casprezeny.sk

Veľkú lásku vystriedali veľké problémy. Juhoafrická plavkyňa Charlene Wittstock (33) a monacké knieža Albert II. (54) spolu randili od roku 2006.

Podivná zmluva kniežaťa Alberta II. a kňažnej Charlene: Musí mu porodiť dediča a... môže ísť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: sita Podivná zmluva kniežaťa Alberta II. a kňažnej Charlene: Musí mu porodiť dediča a... môže ísť!

O päť rokov neskôr svoj vzťah spečatili veľkolepou svadbou v prepočte za 1,5 miliardy Sk. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby ...

Ich spolužitie začalo povážlivo škrípať už mesiace pred honosnou svadbou. A dva dni pred jej termínom sa Charlene pokúsila o útek. Zadržali ju až na letisku v Nice. Vraj ju znechutili podrobnosti z princovho života. Potom si však všetko predsa len rozmyslela. Prečo?

Teraz vyplávalo na povrch, že ju donútili podpísať podivnú zmluvu! Ide o pakt o tehotenstve a atrament na ňom zaschol len pár hodín pred svadbou. Charlene, ktorá sa vraj pokúsila o útek od oltára dokonca trikrát, sa musela zmluvne zaviazať, že kniežaťu porodí dediča! Potom si môže ísť hoci aj dočerta.

Dieťa v nedohľadne

Albert síce už tri deti má, lenže ide o potomkov nemanželských, teda nemajú nárok na trón. A jeho pani, ktorá si ho vzala zrejme na nátlak, sa teraz trápi. Do iného stavu sa jej prísť nedarí. Podľa francúzskeho týždenníka Voici sa slovo tehotenstva ocitlo na zozname v paláci zakázaných výrazov. Kedysi krásna žena plná života upadá do čoraz väčších depresií a je vraj len otázkou času, kedy sa nervovo zrúti.

609741:fullwidth:true:true:true

Kňažná Charlene je viditeľne nešťastná.

Kanec Albert: Mal 200 žien!

Kráľovská spálňa by mohla rozprávať. V Albertovom lôžku si milenky takmer podávali ruky. K tým najznámejším "úlovkom" patrili napríklad supermodelky Claudia Schiffer (41) a Naomi Campbell (40) či herečka a modelka Brooke Shields (47).

946895:fullwidth:true:true:true

Strojený úsmev čerstvej neveste nepristal.

Koľko má vlastne detí?

Syn Alexandre (7) je výsledkom aférky s letuškou Nicole Costeovou. S americkou realitnou agentkou Tamarou Rotolou má dcéru Jazmin (20). Tretie - prísne tajné - dieťa má údajne s nemeckou pornoherečkou Beou Fiedlerovou. Charlene trápi, že bolo počaté v čase, keď spolu chodili.

1136979:fullwidth:true:true:true

Bozk na balkóne trval iba sekundu.

946900:fullwidth:true:true:true

Ku krásnym šatám chýbalo len jediné – úsmev pod závojom.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media