Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Petr Vágner: Žena môj vzťah s Adelou Banášovou nerieši!

05.10.2012 Casprezeny.sk

Herec Petr Vágner (34) spolu s Adelou Banášovou (31) uvádza kulinársku súťaž Recept na bohatstvo. Veľmi si spolu rozumejú. Sú viac ako priatelia?

  Peter a Adela moderujú Recept na bohatstvo 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TV Barrandov Peter a Adela moderujú Recept na bohatstvo

Doteraz boli ľudia zvyknutí vedľa Adely vídať Leoša Mareša alebo iných moderátorov. A zrazu ste tam vy. Ako si spolu rozumiete?

Myslím si, že veľmi! Stále sa spolu smejeme ... Adela je veľmi vtipná, a to nielen pred kamerou. Keď sme nedávno fotili s Ondrom Pýchom v jednej známej bratislavskej reštaurácii, bolo to skoro rovnako zábavné, ako keď nakrúcame Recept na bohatstvo.

Lenže keď sa človek pozrie na zábery, ktoré ste urobili, hneď mu napadne: Nemajú spolu niečo?

Majú! Sú spolu v posledných týždňoch od rána do noci. Ale len ako priatelia. Netreba za tým niečo hľadať.

A to, že Adele Banášovej na jednej z fotiek siahate pod sukňu, brala tiež priateľsky? 

Áno. Fotili sme v centre Bratislavy večer za normálnej prevádzky. A aj keď je tam Adela hviezda, nikto nás nespozoroval, nefotili si nás, neriešil, že jej siaham pod sukňu ... (smiech)  

Ani manželka to neriešila?  

Nie. Poviem to asi takto: Ja som svojej manželke stopercentne verný! V dnešnej dobe číhajú na každom rohu fotografi a nestojí za to si robiť komplikácie. Máme spolu dve deti, tak prečo im robiť zlo do života?

Ešte by sme pri Adele zostali. Na jednej z fotiek drží mäso a vy pod ňou sedíte s otvorenými ústami ako hladná šelma. Pri tomto fotení jej vraj prišlo  zle, je to pravda?  

Adela je vegetariánka, takže držať mäso jej nebolo veľmi príjemné. Ja som ho ale po fotení rád spracoval. (Smeje sa)  

V poslednej dobe ste zažil aj smutné dni. Odišiel šéf divadla, v ktorom hráte, a váš herecký kolega Radoslav Brzobohatý ...  

Ešte teraz sa s tým vyrovnávam. Sedem rokov spolupráce je veľa spomienok. Plánovali sme pre neho s jeho synom Ondrom prekvapenie, ale bohužiaľ už sme to nestihli ... 

Keď ste na neho spomínali v živom vysielaní v televízii, niekoľko minút ste plakali. Prečo vás trochu nešetrili?  

Myslel som si že to dám ... Ale nezvládol som to. Predo mnou hovorila Jana Šulcová - a už to ma dostalo.

Spoločne s kolegami ste sa zúčastnili aj poslednej rozlúčky a následného stretnutia v jeho divadle. Je pravda, že ste pána Brzobohatého poriadne zapili?  

To áno, pili sme hlavne víno. Mal to pekné a bol tam s nami ...

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media