Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kedysi po nej túžil každý chlap! Najslávnejšia blondína šokovala hnedými vlasmi

Ešte donedávna bola najslávnejšou blondínou. 46-ročná herečka a modelka teraz šokuje hnedou farbou vlasov. Spoznávate ju?

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
krivka33
12.12.2013 12:18 | |
+3 -0
...to ze sa niekedy zena nenamaluje, lebo sa jej chce byt nenamalovana je jej vec. My zeny mame byt same sebou...ak sa tyzden budem ukazovat nenalicena je to moje slobodne rozhodnutie...byt nezavisla na pohladoch ci nazoroch druhych dava pocit slobody... Ak je mne dobre a som stastna...a vesela...tak to, ze ini ludia si myslia nieco ine na mojom stasti menit nic nebude.. Ak u Vas je pocit stastia vzdy zavisly od okolia tak ste v zajati mytusu krasy...a tym padom neslobodne.
RozviazanyJazyk
5.12.2013 15:43 | |
+1 -1
Krása jej dala výpoveď z prenájmu
lalali997
4.12.2013 12:54 | |
+11 -7
Sympatické,konečne si uvedomila,že je staršieho veku a to, ako vyzerala donedávna bolo trápne.
Vanpek1
4.12.2013 16:02 | |
+10 -2
Prečo si myslíš, že bolo to trapné:) podľa mňa by ženy aj vo vyššom veku sa mohli vymladiť a nedať starobe šancu:) ale zvyčajne takto píšu ženy, akoby boli šťastnejšie, že jej manžel sa nebude na ňu pozerať ,ako na peknú ženu? ale na matku čo behá z igelitkami a všetci v rodine majú pocit ,že je tu mama s koláčmi a upratuje ako divá po nich:) je to smutné, ale aj udržiavaná žena ,vie byť dobrá matka:) ja osobne som za udržiavané a vymladené ženy, viac každú baví život, asi tak, teraz nemyslím na ženy, ktoré celé dni robia iba zo sebou:)
Malle
4.12.2013 22:06 | |
+3 -2
Vanapek suhlasim , zena by sa mala starat o seba do vysokeho veku a robit to, co ju bavi, a obliekat si to , co sa jej paci .A nie sa len obetovat detom a rodine a hrat to na mucenicku. Choroba sloveniek, ze sa idu zodrat pre dospele deti, napriklad synacikov . Hotel mama forever . Nikto nema patent na to co je spravne a co sa do ktoreho veku hodi.Ja zeny ktore na sebe makaju obdivujem a fandim im , nikdy by som nepovedala nejakej , ze ako vyzera ,je trapne :) Hlavne ked nieje dovod , ako v pripade Pamely :)
amazing.girl
4.12.2013 12:24 | |
+13 -12
Tento zivot je nefeeer... Zeny ako Pamela, Brigita B. a pod. by nemali starnut, rucaju legendy.. Ked sa tak na ne pozeram, najlepsie dopadla Marylin..
Malle
4.12.2013 21:54 | |
+8 -0
Praveze zivot je velmi fer. Aj tieto najväcsie legendy a krasavice starnu :) Aby sme si my obcajni smrtelnici nepripadali az tak nedokonali :) Pamelu mam velmi rada, ale tato farba je grif totalne vedla . Ako blodnyna vypada najlepsie