Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kade blúdia mačky, keď nie sú doma? Čaká vás veľké prekvapenie!

Zamýšľate sa nad tým, kam až váš miláčik dôjde, či loví alebo kradne jedlo od susedov? Vedci zisťovali, ako mačky trávia čas, keď opustia teplo domova.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Martin_156
29.1.2014 21:17 | |
+10 -0
nasich kocurov bezne stretavam 700-2000 metrov od dvora a vzdy sa pekne vratia domov ;-) Tie anglicke macky budu ine ako pise rudyn77 :)
Shick_Girl
29.1.2014 18:06 | |
+16 -1
By som im dala nášho kocúra nebožtíka ... ten sa dokázal vrátiť domov aj po tom čo sme ho nevedomky odviezli v aute 7km od domu .. pokial sme sa my vrátili domov kocúr nás čakal pred dverami .. čistá somarina toto čo tuna píšu .. nepoznajú Slovenské mačky :D
rudyn77
29.1.2014 17:54 | |
+24 -1
anglicke macky su tucne a lenive a cely den zavrete dnu v dome,,,tak sa necudujte aky vysledok dosiahli vedci s univerzity v Bristole
Aeon
29.1.2014 14:39 | |
+12 -1
kravina a'la Novy Cas... poznam svoje macky, aj macky z okolia, bezne idu aj pol kilometra daleko a moj kastrovany kocur sa ja dva dni neukaze a lovi aj 20cm potkany na ciganskom smetisku vyse pol kilometra daleko - lahko sa to da spoznat, po navrate na schodoch lezi mrtvy potkan a spokojny kocur s***i po spalenine zo smetiska...
morticia777
29.1.2014 12:15 | |
+13 -1
Záleží od toho aké majú teritórium, najmä kocúr nepolezie na územie iného kocúra, ak sa nechce dostať do bitky. A logicky si žiaden kocúr neobráni teritórium s nejakou mega rozlohou.
milosko_b
29.1.2014 13:09 | |
+12 -1
niečo tu nesedí, mám záhradu, kde chodia mačky, keď tam som, keď idem do záhrady ,stretnem ich 100-200 metrov, niekedy aj viac od chaty, a chodí ich tam podľa počasia najmenej 4-5, rozloha záhrady je cca 8 árov, žiadne mega teritórium,nebijú sa a spoločne zožerú, čo im dávame