Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Majitelia si s bytom nevedia rady: Ich kúpeľňa prekvapila aj odborníčku! Aké riešenie našla?

S priateľom sme si zobrali úver a kúpili malý, ale útulný byt. Kupovali sme ho v pôvodnom stave a zatiaľ sme vymenili okná a vstupné dvere.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nova666
1.11.2015 18:50 | |
+0 -1
Kazdy navrh /A TO HOVORIM AJ O INYCH BYTOVYCH PROJEKTOCH/ tejto odbornicky je totalne zly...zrejme nikdy este nemala vlastne byvanie, ani nic prakticky nezrealizovala...tu napr. nechápem, prečo je jedalensky stol až tak daleko od kuchyne, prečo vytvarat dalsiu skrinu na chodbe na ukor kupelne, preco tak sprosto riesit manzelsku postel??? ach jaj
ta3a
10.4.2015 15:12 | |
+9 -2
Mňa prekvapilo riešenie,ktoré tu odborníčka dala;pani bude liezť z postele cez manžela?Okno bude otvárať a umývať skákaním po posteli? Postieľať postele bude ako? Prať nebude? Všetko zle.Škoda,že tu nie sú rozmery,teda môžem len hádať,že posteľ dám do stredu a úložné priestory vyriešim zostavou skríň nad posteľou a bočnými skrinkami - niečo také:http://www.zlacnene.sk/detail/rohova-spalna-s-nadstavbou-424602/ .Kúpeľňu sa dá zariadiť aj tak,že sa kombinuje vaňa so zástenou na sprchovanie a zvýši miesto na práčku.Sedačku by som prehodila na miesto,kde je stôl a stôl dala pod okno.Tiež si nemyslím,že zrušenie dverí medzi kuchyňou a obývačkou prinesie nejaký efekt.Skôr by som ich ponechala,niekedy (vyprážanie,varenie kapusty,kelu...) je potrebné tie dvere zavrieť,aby nenapáchol celý byt.Ak by boli rozmery,radilo by sa lepšie.
Swannie
9.10.2015 17:52 | |
+0 -1
Plus tá skriňa na šatstvo v kúpeľni...skvelý nápad...
MrS
10.4.2015 11:56 | |
+3 -0
uz sa konecnce zobudte stych cien v BA!!!