Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zahoďte zábrany aj pyžamo! 4 dôvody, prečo spať v Adamovom rúchu: Odteraz to budete robiť aj vy!

Až v roku 1500 si začali členovia talianskej vyššej vrstvy obliekať počas chladnejších dní pyžamo. Odborníci odporúčajú zahodiť zábrany a z času na čas si užiť spánok bez nočných košieľ.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Arjen111
13.8.2015 08:56 | |
+2 -1
No napriklad ja ptaveze potrebujem mat telo viac v teple a koncatiny chladnejsie :-D a ak nemam tepelny komfort tak nezaspim, a to aj ked je mi prilis chladno, a v tomto teplne je tenke bavlnene pyzamo velmi dobre, vsak sa aj potime predsa...a partnera nemam tak co?? :-P ...jaaj a svoje telo viem velmi dobre pocuvat aj ked som plne oblecena, aj vo vetrovke ked je vonku -10°C :-D cize nech si kazdy spi tak ako je to jemu pohodlne, ale tie dovody opisane v clanku su prilis subjektivne, na to ze to vztahujete na vsetkych ludi ;)
Arjen111
13.8.2015 08:58 | |
+3 -1
*praveze...no a este taky detail, nie kazdy byva doma sam alebo s partnerom, a aj ti ostatni musia v noci obcas ist na wc, a ist tak nahy pred spolubyvajucimi, domacimi, rodicmi, navstevami atd. nie je zrovna to prave orechove :-D