Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rodičia sa mi miešajú do vzťahu: Za mojím chrbtom urobili niečo, čo ma totálne vyviedlo z miery!

Našla som si tichého introvertného priateľa, ktorý rád premýšľa o zmysle života a je to taký filozofický typ.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zrniecko
23.8.2015 12:20 | |
+4 -0
Anopenmind7: Má 32 rokov. To akože doteraz nemal žiadnu babu, ak teda vidíš, že má problémy, ktoré ho deprimujú. Život mu nadelí ešte väčšie prekážky. Ak je toto preňho veľkou prekážkou, tak nech radšej ostane sám a nech sa nezavesí žiadnej žene na celý život na krk. Jeho láska bude pre ňu iba záťažou. Problémy sú na to, aby sa riešili a nie iba v hlave... Čo keby sa raz vzali? Potom čo ona? Rodičia by sa jej miešali do života a on by iba ticho sedel a ona by mala na starosť rodičov, ktorí sa starajú do nich a aj depky manžela... To teda by som ľutovala potom ju. Jemu by som poradila, ak je psych. Slabší, nech ide k psychológovi sa poradiť, lebo nikomu svojím nič nerobením nepomôže a sám sa bude iba trápiť. Urobil by týmto pre seba veľa a nie je hanbou zájsť k takémuto odborníkovi. Radšej skôr, ako keď by sa to už vyhrotilo do depresií.
zrniecko
23.8.2015 00:15 | |
+6 -1
32-ročný muž a správa sa ako puberťák. Niečo sa dozvie a už uteká, bez prekonzultovania si to s tebou, keďže je to o tebe. V živote, ak by ste sa vzali sa môže stať, že mu nejaký kámoš alebo tvoja kámoška niečo povie a čo spraví? Opustí ťa aj s deckom, či deťmi? Možno je to, čo sa dozvedel len nejaká maličkosť a už to nedokáže riešiť. Tak ako nič nerieši. Budeš stále za neho riešiť veci ty? Aká podpora ti to bude? Na všetko budeš sama. Bude problém v škôlke? Povie ti o ňom, no riešiť ho budeš musieť ísť ty. V škole? Znova ti to povie a riešiť ho budeš musieť ty. Čo v prípade, ak bude mať problémy v práci... Aj tam pôjdeš za neho ako za malé dieťa robiť mu hovorkyňu? Ľúbiš ho, no ak nezvážiš aký život by ťa s ním čakal, tak sa neskôr budeš cítiť sama, nik ťa nepodrží v ťažkých chvíľach a nepodporí v ničom. O živote premýšľať a filozofovať o ňom, to nestačí. Prekonzultuj s ním všetko, daj mu najavo, že sa to týka teba a teda máš právo vedieť čo mu rodičia povedali. Povedz mu, že ak ti to nepovie, opýtaš sa to ich a ak sa to i tak nedozvieš, spýtaj sa to rodičov. Nedaj so sebou manipulovať.
mackomacinko
22.8.2015 22:21 | |
+4 -0
Ty ho ľúbiš. On sa Ťa veľmi ľahko vzdal. Zaslúži si vôbec Tvoju lásku? Ľúbil Ťa naozaj? Nie je lepšie vrátiť sa s kratšej cesty?
AnOpenMind7
23.8.2015 04:09 | |
+2 -1
nemáš predstavu ako sa taký človek ako on v hlave trápi, nie to ešte aby prerážal hlavou všetky prekážky ktoré mu jej rodičia hádžu pod nohy. Skôr to ešte viac deprimuje keď sa mu ďalší dvaja ľudia postavia do cesty, a pri tých všetkých problémoch toho má, láska neláska, už proste dosť. Ak sa z tohoto vyhrabe, tak je veľký macher, no ak sa rozhodne sa na všetko vykašlať, nedivím sa mu
MT32
18.8.2015 09:55 | |
+8 -2
Mala som podobného, nevedel uvariť ani čaj, škoda slov....
flynn112
17.8.2015 19:40 | |
+12 -6
od partnera, ktorý medituje o zmysle života a problémy nerieši, radšej rýchlo preč
Anonymný nick
17.8.2015 17:53 | |
+4 -12
Ilonka,pravda je,ste mlady,zalubeni,ale v tomto pripade maju rodicia pravdu,ja keby som si bola isla za svojim cielom,a nevydala sa za cloveka ktory sa pacil mojim rodicom,nebola bysom rozvedena.vela stastia praje GABIKA
ria1313
17.8.2015 20:14 | |
+12 -2
gabriela.vrablova ,........nič v zlom, ale nikdy nemôžeš vedieť, ako by si dopadla, keby si sa v tom čase vydala za iného. Môžeš sa iba domnievať a to je všetko. Možno by si dopadla ešte horšie, ako s tým, ktorého si mala za muža. Veľa ľudí si išlo za svojim cieľom a pozri sa na to, ako dopadli ! ......VIAC AKO ZLE !
ria1313
17.8.2015 15:35 | |
+19 -2
Ilona, Ty s ním budeš žiť, nie Tvoji rodičia. Takže pokiaľ ste dvaja ľubiaci sa , samostatní ľudia, NEODKÁZANÍ NA RODIĆOV !, tak si môžete naložiť so svojimi životmi, ako Vy dvaja chcete. Rodičia Vaše rozhodnutie neskôr prijmú,........či už dobrovoľne alebo nasilu. Pretože aj tak si nepomôžu a každý dospelý človek je zodpovedný sám za seba !!!