Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Úžasná premena ruiny: Keď uvidíte, čo dokázala majiteľka urobiť zo starého bytu, padne vám sánka

Šikovná majiteľka  Zuzana dokázala starý byt v centre mesta premeniť na interiér, v ktorom by chcel žiť snáď každý z nás. Toto musíte vidieť!

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tatyka
19.9.2015 20:46 | |
+3 -3
je to hrozne,pozrela som raz,a viac to neotvorim...jeden den v tom byte, a skocim z okna...
Koloman_princ
19.9.2015 15:43 | |
+10 -2
Krásne niečo, ale ako si to dokáže splniť priemerný zamestnaný Slovák so 400 - 500 € príjmom? :D
Blues1
19.9.2015 15:52 | |
+5 -1
Da sa to aj s malym platom. Ak si interier robis sam. Doplnky a nabytok kupis niekde na dedine za par supov, osmirglujes, napatinujes. Sedacky sa daju kupit lacne napriklad v ikei. Da sa to aj za malo penazi.
Blues1
19.9.2015 15:55 | |
+1 -1
obklad stien kamenom nemusis robit pravym kamenom, ktory je drahy. Existuju aj lacne a pritom dobre imitacie. Mozes si to robit sam, nie je to nic tazke.
Koloman_princ
19.9.2015 16:24 | |
+15 -0
Tak uz len zdedit byt v centre mesta :D
Blues1
19.9.2015 15:38 | |
+4 -1
Este raz som to pozrel. Matova stena, okrove drevo, dlazvba a taupe sedacka, (taupe je hneda farba jemne do fialova) je strasne zla kombinacia. Mate dve moznosti: Okrova farba dreva a dobre znesie so svetlozelenou, kiwi, alebo bielou. Bud urobte stenu bielu, alebo svetlo zelenu, nie matovu a treba vyhodit tu sedacku, taupe sedacka sa s okrovou neznasa. Sedacku dajte bielu, alebo svetlo zelenu. K tej okrovej dlazbe a k okrovemu drevu inu moznost nemate.
Blues1
19.9.2015 15:41 | |
+3 -1
poznamka /: Na fotkach je sedacka taupe, ale mozno to skresluje foto a v reale je seda. Ale to nic nemeni. Seda a okrova je rovnako zla volba.
Blues1
19.9.2015 15:31 | |
+13 -2
Spravene dobre, ale pani ma problem s farbami. Nahustenie hnedych farieb a o krovych bez kontrastu bielej vytvara staru, spinavu atmosferu. Tan byt bude vzdy posobit staro a spinavo. Sedacka mala byt svetla. Prikrivka postele je ako z domova dochodcov. Cervena, zelena a hneda je na psychiku smertelna kombinacia. Cervenu treba vyhodit a vsadepritomnu hnedu treba osviezit pistaciovou a kiwi a svetlou zelenou, alebo bielou. Velmi nestastna staro posobiaca dlazba. Cervenu farbu v interieri nikdy nekombinujeme s hnedou. Ak ma pani rada cervenu farbu, tak potom interier polozime do odtienou sedej, setlosedej, ciernej, bielej a kombinujeme s cervenou farbou. Ak zabudneme na farby a urobime ciernobiele fotky, tak je to dobre spravene.
Blues1
19.9.2015 15:42 | |
+7 -0
Zabudol som dodat, ze ocenujem originaly na galerii.
Blues1
19.9.2015 15:50 | |
+8 -1
A ocenujem tu skrinu z clnu, je to vynikajuci interierovy kus soliter