Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manžel začal pracovať v zahraničí, som psychicky na dne: Ako to prežiť a nezblázniť sa zo samoty?

Muž začal pracovať v zahraničí. Bude tam mesiac, potom týždeň doma. Teraz prešli 2 týždne, čo odišiel, a ja som si myslela, že to budem zvládať, ale cítim sa hrozne.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
iliana
29.7.2018 17:32 | |
+0 -0
Ja by som si teda dobre rozmyslela ci chcem radsej vztah a menej penazi, alebo peniaze a zniceny vztah. Na samotu si postupne zvyknes, zial az tak, ze ked bude muz doma, tak ti pojde ,,na nervy,,. On urcite nebude v zahranici ,,nasucho,, (bez sexu) a pravdepodobne aj ty si najdes nejake rozptylenie. A potom uz len ostava uvaha- stalo mi to za to ? Mam priamy priklad u sesternice- manzel isiel pracovat, aby si mohli zrekonstruovat dom. Potom este pristavit. Potom este kupit auto. Deti podrastli, aj dom uz bol hotovy, i auto v garazi, ale manzelovi sa nechcelo prestat v tom zahranici zarabat. Dnes uz je ten dom, kvoli ktoremu tam isiel predany...........a oni riesia rozvod. Ona uz v malom byte sama, jedno dieta byva u babky, druhe uz ma rodinu. A ona sa pyta denne : Stalo mi to zato ?
007iwb
14.5.2016 23:10 | |
+0 -0
citaj spravy od Warren Buffeta. treba sa ucit od najlepsich. ujde ti cas. stanes sa milionarom. samozrejme ak pochopis co pise.
marcela242
8.5.2016 20:15 | |
+2 -0
Uvidi manželovu prvu vyplatu,hneď si na tu samotu zvykne.
Andrej196845
8.5.2016 18:38 | |
+3 -0
Víte, vono, holky, když kluk se stane tátou, voníte mu efedrinem, LSD a mátou, budík dává na půl pátou, život by za vás dal. Od božího rána dře u svýho stroje, osm a půl hodiny nedá si pokoje, svačinu jí v stoje, aby pro vás něco znamenal. Mandarinky v ananase pokaždé, když dobírá se, jenomže po ňákém čase každej prevít přejídá se, co je doma, počítá se, ale neláká. Kachna se dá sice solit, zelí se dá octem polít, vy, kdybyste mohly mezi chlapy ještě jednou volit, vybraly byste si většího světáka. Takovej Čenda, když se všecko daří, pracuje hned naproti či ve vedlejší kanceláři, šťastnější než ředitel odcházíte z každé porady. Když udělá vrků, krátí se vám dech, srdce bije v krku, hadi lezou po zádech, kutálej\’ se jabka z rajské zahrady. Doma se to vleče, to už se někdy stává, většinou vás večer nějak pobolívá hlava, komu chutná káva, pod okny je krám. Argumenty máte v ruce, peníze a papír, tužku, za dva čtyři měsíčně mu nebudete dělat služku, dejte mu do rukou pušku, střílet už bude sám. Vy víte, co je vodit dítě do mateřské školy, když vás nohy pálí, močíte je v karlovarské soli, ale nechápete, jak to bolí, když vám berou sebevědomí. Zkuste si to někdy, zatáčky brát po dvou kolech, zkuste si to na pár týdnů v uranových dolech a na pivem politých stolech najít sebevědomí. A pak se divte tomu, a mějte mu to za zlý, že posílá vám šeky, ale s jinejma se mazlí, po Evropě jezdí, dělá tiráka. Von teď, holka, zdá se úplně jiný lady stejně sladkým hlasem říká to svý "baby", ale ani ona už neudrží doma světáka. Víte, Majdalenky, když kluk se stane tátou, voníte mu efedrinem, LSD a mátou, budík dává na půl pátou, život by za vás dal.
Shark420
8.5.2016 20:54 | |
+0 -0
Ak som to dobre pochopil dobre, jeto taká bájka na ženu čo chce chlapa dobre zarábajúceho, pohladného a poruke. A chlapa čo si spravý rodinu a ide koli tomu dosveta aby ju uživil. Navzdory tomu, že to chceli obaja aj tak nedokážu ostat verný jeden druhému v odlúčení i ked sa natom dohodli. Vadšinou to osud zariadi, že si doprajú to čo nemožu mat s inou/iným, ktorú/ktorého očarí to isté a i jej/jemu to naslubujú. On/ona za vydinou svojho nerozmýšla a kolobeh sa opakuje donekonečna, alebo kým neumrú. Len tak bokom, súhlasím. AK chcú vztah tak nemožu žit v odlúčení. Ak chcú rodinu musia obetovat preto vela. But sa uskromnit, alebo odlúčenie a samotu. Teda hlavne chlap, žene robia spoločnost aspon tie deti. Pritom ono sa dá aj bez toho, len netreba byt náročný. :P
nonilion
8.5.2016 17:51 | |
+0 -3
Odporúčam milenca.
salisi127
8.5.2016 17:23 | |
+14 -2
Hlavne sa nepose*...A nauč sa žiť sama so sebou..
paba115
8.5.2016 17:12 | |
+12 -1
Dievča moje zlaté ja som pracoval na plynovode Oremburg Západná hranica SSSR (teraz Ukrajina)za pol roka(turnus) som nebol doma , moja žena ostala doma s dvomi malými deťmi 2 a 5 rokov a nikdy sa nesťažovala na samotu.Pre splnenie životných cieľov je nutná obeta ak neobetuješ pohodlie nezaslúžiš si lepší život.
django774
8.5.2016 18:11 | |
+9 -1
Ale tvoja zena.mala ine kvality ako dnesne princezny chcu mat aj chlapov doma aj peniaze a ked su chlapi doma malo zarobia je zle ked su v zahranici je zle...Kde su kvalitativne zeny ako nase mamy a stare mamy...