Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotnú Janu čakalo po pôrode nepríjemné prekvapenie: Priateľ urobil niečo, čo ju vyviedlo z miery

S priateľom sme sa spoznali po jeho zlom rozchode s priateľkou. Tak zle to prežíval, že nechodil ani do práce, a ja som mu pomohla, aby neupadol do depresie.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MissQuality
15.5.2016 20:13 | |
+0 -0
Kde je zdravý rozum, schopnosť vnímať realitu?? Ženská sprostosť, skutočne nemá hraníc..
opal8
7.5.2016 20:44 | |
+2 -0
tomu ja nerozumiem... sú tí ľudia normálni?
Mistress9
7.5.2016 20:31 | |
+3 -0
A ako ťa donútil?
marcela242
7.5.2016 19:13 | |
+6 -0
Bola by hlupa keby dala svojej dcere meno po jeho byvalej.Jemu by sa ako pačilo keby že mali syna a chcela by dať meno po byvalom?Asi by sa mu to tiež nepačilo.
TARA777
7.5.2016 17:27 | |
+8 -0
Moju priateľku tiež manžel presvedčil, aby dala ich dcérke isté meno. Vtedy ešte netušila, že je to meno milenky, pre ktorú sa neskôr rozviedli. Raz v slabej chvíli priznala, že svoje dieťa, ktoré nadovšetko miluje musí volať menom ženy, ktorú najviac nenávidí, lebo im rozbila rodinu. Jana nech toto NIKDY nepripustí. Aj keď ide o bývalku, ktorá s ich vzťahom nemá nič spoločné... Je vidieť, že dotyčný rozchod nepredýchal a vrhol sa do nového vzťahu s cieľom zabudnúť, lenže sa mu to nepodarilo.