Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ľubu splodili v koncentráku a mama ju nikdy nemilovala: To, čím si prešla s manželom, bolo ešte horšie!

Bola som splodená v koncentráku a odmalička som pociťovala, že som mamou nemilovaná. Raz som sa spýtala, kto je môj otec. Neodpovedala, len ma ešte viac znenávidela.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
qweekly
18.9.2016 09:33 | |
+2 -1
Toho dobytka by som v spánku umlátila kladivom. A čo na tom, že v spánku by sa nemohol brániť?! Ani žena sa za normálnych okolností neubráni chlapovi! A za sku*veného tyrana by aj basa stála za to ... 😈
zyx987
17.9.2016 15:27 | |
+11 -3
Manzel nesuhlasil s podviazanim vajecnikov. A,??? To ste neboli svojpravna??? Lebo tak to vyzera. Vy ste si vybrali zivot tyranej chudery, ok, tak sa tazko stazovat. Rozviest sa dalo, vecbe vyskraby byt nemuseli, drzat chlapivi dtto.
duhova123
17.9.2016 21:51 | |
+5 -0
viete, vtedy sa žilo inak ako my teraz....v dnešnej dobe je jej spravanie nam nepochopiteľne, tiež ma napadlo to iste ako vas, ale vtedy sa fakt ženy bali svojich mužov, nie ako dnes my. a viera ludom kazala žiť v dobrom i zlom, aj ked tyranie tym asi myslene nebolo, mnohe ženy potichu trpeli , z mojho pohladu tiež hlupane, ale čo už narobíme ....
ivuskapp
17.9.2016 15:11 | |
+6 -0
Dufam,že aspoň deti Vám robia radosť no je toho ako na koňa,to jea by som nezvládla.
qweekly
18.9.2016 09:36 | |
+1 -0
... ale ak sú po ňom, tak potom matke veľkú radosť asi nerobia ...
UltimateWarrior
17.9.2016 14:42 | |
+4 -2
"Jeho krv na nás a na naše deti!" kričal dav, keď sa rozhodovalo o Kristovom osude. Stalo sa. Čo k tomu dodať?