Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pekne si to podelili! Knieža Albert a kňažná Charlene ukázali dvojičky: Verné kópie svojich rodičov

Keď sa pred niečo vyše dvomi rokmi monackému kniežaciemu páru Albertovi a Charlene narodili dvojičky, bol to pre nich ten najkrajší darček.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gisela835
4.2.2017 23:37 | |
+1 -2
Veľmi zlaté deti.
zvon
4.2.2017 19:48 | |
+1 -0
krásne detičky
Darlene1
4.2.2017 09:50 | |
+3 -2
Mili,pohodovi ludia,monacania ich maju velmi radi...
Gorcicka
4.2.2017 09:10 | |
+8 -6
nemozem si pomoct ,ale stale mi nieco nahovara,ze medzi tymto parom nie je vsetko s kostolnym poriadkom.On mi pripada ako gay, a tie deturenceakoby boli umelo pocate,v takych pripadoch je vysoke percento dvojiciek. A ona- sympaticka,ale stale smutna, zamyslena , bez prirodzeneho usmevu- na vsetkych foto,akoby bola zavreta v zlatej klietke ,aj ked mozno dobrovolne. Neviem co sa skryva za tym,ked sa rozhodla byt albertovou manzelkou... zabezpeceny zivot? ...zeby tiez jej orientacia? urcite to na velku lasku medzi nimi nevypada,verte mi, na to mam nos.
Darlene1
4.2.2017 09:57 | |
+5 -6
Ona bola na klinike vo Svajci a tam cez in vitro sa jej podarilo otehotniet,predsa len uz bola starsia,ako sportovkyna do seba tiez vselico pchala....preto sa aj velmi neusmieva kedze ma botox...tvar ako zmrznuta...ked sa nenapicha usmieva sa na vsetky strany ale tvar velmi ovisnuta...ludia co ich videli spolu v skukromi hovoria ze sa maju stale k sebe....filipinske sluzky sice okolo deti maju ale len na von,doma su okolo deti len oni dvaja....ze zlata klietka...😜Taky zivot by s nou menila kazda.....ma vsetko,je vladkyna krajiny,co ma vacsina zien ?Hov no...😝
zvon
4.2.2017 19:48 | |
+1 -0
to odkiaĺ vieš?