Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mala to byť naša prvá spoločná noc plná vášne, ale... Presvedčil ma, že je muž môjho života, keď urobil TOTO

Randili sme spolu už nejaký ten týždeň a sexuálne iskrenie medzi nami sa dalo krájať. Už som to nemohla vydržať a pozvala som ho konečne k sebe.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SkenderJana
2.7.2017 23:23 | |
+0 -1
nadherne....
evastastie
30.6.2017 12:17 | |
+1 -6
Zaujímavý príbeh. Keby poznali krásu čistej lásky bez sexu pred manželstvom, mohli obidvaja zažívať oveľa viac Božej lásky. Lásky, ktorá napĺňa srdce radosťou, pokojom a naplnením.
iliana
29.6.2017 08:29 | |
+6 -3
neviem preco by to mala byt sprostost. Aj moj muz mi raz ukazal ze je spravny chlap. A chcelo to este vacsiu guraz ako tento chlapik. To sme uz boli manzelia a cakala som nase prve dieta. Tehotenske nevolnosti mi davali zabrat a raz som proste nestihla dobehnut nad misu a ,,pozdravila,, som cele wc, podlahu aj kachlicky okolo...hroza....a moj muz vzal handru a pekne vsetko umyval a cistil............hambila som sa a ked som mu povedala, prepac, to je hrozne, a ty to este musis umyvat.....a moj muz- prestan, no a co ?! Ved zo mna neubudne ! Je dostatocne vela muzov, ktorí ked vidia ze je zle, vedia zabrat tam kde treba !
dzsamila1
28.6.2017 15:59 | |
+7 -3
kto už vymýšľa tieto sprostosti.... panebože
2424
29.6.2017 01:10 | |
+2 -3
Teoreticky aj reálne to možné je...Musím, ale podotknúť, že zase je tu vykreslený lepší muž...,ale žena ako vždy začne chlapa zatracovať... Chlapík mal šťastie že mu otvorila... Zaujímavé, že šlo o Štefana...Ktovie či to nebol náhodou...No...Aspoň meno ženy a vek nesedí...Škoda, že neprišlo zle obom...:)