Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z toho budete mať zimomriavky: Veríte v minulé životy? Teraz môžete zistiť, koľko rokov má vaša duša!

Veríte v reinkarnáciu čiže v prevteľovanie duší? Ak áno, s naším testom zistíte, ako dlho je už tá vaša v obehu.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediary
16.8.2017 16:39 | |
+0 -0
Schopnosti prenáša genetika prostredníctvom DNA a nie "učenie" sa v podvedomí v opakujúcich životoch. Bludy.
Intermediary
16.8.2017 16:35 | |
+0 -0
Môžu to byť myšlienky iného žijúceho človeka ale nie myšlienky z minulého života.Trvám na tom, že sú to bludy. http://www.topky.sk/cl/11/1364908/Chlapec-ma-spomienky-z-minuleho-zivota--Navstivil-dom--z­-ktoreho-si-pamatal-aj-tajne-dvere-
excell2052
15.8.2017 16:13 | |
+0 -3
Je už najvyšší čas očistiť naše mysle od tých starovekých mýtov!
Intermediary
15.8.2017 10:22 | |
+4 -8
Žiadny minulý život neexistuje. Tieto bludy nemajú oporu v ničom.
dtr33
15.8.2017 11:54 | |
+7 -1
test v clanku je mozno blud, ale dokaz svoje tvrdenie ze reinkarnacia nema v nicom oporu. trebars taky *zeleny mozog* patton, mal spomienky na svoje vtelenia, a verejne sa k tomu hlasil, a mnoho inych. existuju techniky ako sa dostat k tymto spomienkam, ak to ma byt, vacsinou nie. niektore udalosti, deje, nedokazes vysvetlit bez reinkarnacie. princip je asi takyto. specificky jeden zivot, ktory vnimas ty ako svoj zivot, vnimas dni, roky, ma zaciatok aj koniec. existuje utvar, ktory vnima tieto svoje jednotlive zivoty ako dni, volajme to trebars hlboka bytost, alebo podvedomie, tam sa uklada emocna pamat, preto mas afinitu k niecomu viac, niecomu meniej, nieco ti ide automaticky, nieco sa musis pracne ucit. trebars umelci, niekto povie, za sa s tym narodili, v skutocnosti sa tomu venovali mnoho zivotov atd. racionalna pamat sa vsak neprenasa do dalsieho vtelenia, preto si vedome nic nepamatas, avsak emocionalne ano. teda v pamati hlbokej bytosti su spomienky na vsetky zivoty ktore si zil, teda od prveho virusu az doteraz. no a potom je utvar, ktory ma pamat na vsetky hlboke bytosti, teda celkova pamat vsetkeho zivota, alebo nadvedomie
Jamarik.P
15.8.2017 23:56 | |
+2 -2
dtr33, si kukal avatara na jojke?