Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Irena už dlho túžila urobiť v živote 1 zásadnú zmenu: Je normálne, ak jej manžel zareagoval TAKTO?

Neviem, nakoľko si mám nechať „kecať“ manžela do svojich vecí, ale dlhodobo som bola nešťastná v práci, ktorá ma nebavila.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dada74
12.11.2017 11:17 | |
+1 -0
Tiež som tak pred rokmi spravila...manželovi som dlhodobo vravela, že musím zmeniť prácu, ale bol hrdý na moju karieru a trval na istote, ktorú mám, pritom nič nefungovalo-ani náš vzťah ani domácnosť...ani som si hneď nenašla prácu, len som raz proste odišla a pár mesiacov som hľadala samú seba, až časom som sa dopracovala k práci snov...teraz je zas hrdý, že má šťastnú manželku, aj keď stále mu vadí môj terajší nižší plat, už by nechcel, aby som sa vrátila k pôvodnej práci
katych
11.11.2017 16:39 | |
+6 -0
pre "dotiahnutysifon". Ty si asi taký pako ako jej muž. Nie je všetko o peniazoch. A prečo by v tom mal byť iný chlap, alebo nedajbože žena ??? Treba si uvedomiť, že v práci strávi človek tretinu života - ak nie viac. A ak je v práci človek nespokojný tak tú nervozitu a nespokojnosť prenáša aj do rodiny. Už len ten pocit večer, že ráno musím ísť zase do práce kde sa necítim dobre.
dotiahnutysifon
11.11.2017 13:25 | |
+0 -9
Pobehlica je to. A ta co jej takto poradila bosorka. Odide tam kde je horší plat. To znamená že za chlapom, alebo ženou.....?!