Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Igor Bukovský prezradil 3 dôležité pravidlá o tom, čo máme my ženy jesť a čo si myslí o mikrovlnkách

Čo tvorí bariéru medzi životom a smrťou? Prečo nás bolí brucho a máme kŕče? Čo jesť, aby sme boli krásne a fit? Odpovedá doktor Igor Bukovský.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zamarovcan
9.3.2018 23:30 | |
+3 -0
má holú hlavu,nemá na to recept ako ju nemať?
Darlene111
9.3.2018 23:13 | |
+1 -2
Zaujimalo by ma aky ma nazor na Atkinsovu teda keto dietu ktoru ludia povzbudeni internetom vo velkom praktizuju a vselijaki samozvani nestudovani kvazi experti ich v tom podporuju....on je studivany v obore,nech sa vyjadri aka dieta je najlepsia pre zdravie
devuska1
9.3.2018 22:34 | |
+1 -5
hnusny farizej, za tu mikrovlnku mu pekne zaplatili
Darlene111
9.3.2018 23:17 | |
+1 -4
Na kratkodobe ohrievanie do 8 minut je mikrovlnka bezpecna,ti ludia ktori to takto pouzivaju roky nevidim na nich ze by z toho mali nejake zdravotne problemy,zato ti co jedia oskvarky,skvarenu mast,parky,klobasy,slaninu ti ktorych som poznala ze sa takto stravovali su uz davno pod drnom,rakovina hrubeho creva...ale povedat si nedali ze smazenie,vyskvaranie zivocisnych tukov je pre zdravie skodlive
devuska1
9.3.2018 23:31 | |
+0 -3
mna nepresvedcis, ze mikrovlnka nie je skodliva, a co nasi stari rodicia jedli vsetko co si vymenovala a bolo menej rakoviny aj infarktov, vsetko s mierou, ale mikrovlnka je zabijak, jasne ze pre lenivcov okej, treba si zakryvat oci pred tym
Darlene111
10.3.2018 02:58 | |
+3 -1
Nasi stari rodicia nechodili k lekarovi ani nevedeli co im je len padli a bolo po nich...nevedeli ze umieraju na infarkt,ze maju rakovinu ich zdravotny stav bol zly v 50 rokoch to uz boli zrobeni starci,choroby boli presne ako dnes len ludia o tom nevedeli co im je na lekara nemali.....v dnesnej dobe je Slovensko na prvom mieste vo vyskyte rakoviny hrubeho creva na svete,moze za to prave ta typicka sedliacka strava plna vyskvarenych zivocisnych tukov... ze je mikrovlnka skodliva siria po internete rovnaki hlupaci ktori siria hoax o skodlivosti ockovania...nasledky je uz vidiet,choroby ktore uz davno neboli lebo sa proti nim ockovalo zase trapia deti aj dospelych a lieky proti nim stale niesu..jedina ochrana ...OCKOVANIE...