Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mám 60, ale zaľúbila som sa do mladšieho: Naznačil mi však niečo, čo neviem predýchať

Mám 60 rokov, nefunkčný vzťah s manželom, dve dospelé deti a vynikajúci kamarátsky vzťah so 45-ročným mužom.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
brejlarito
25.3.2018 17:12 | |
+0 -0
Kamarátsky ?????? neverím sexualný vzťah bez lásky u mladého muža jej chyba,že vložila aj srdce do vzťahu nech si pekne užíva kým to mladého baví,ale nech počíta s rozchodom je k nej ferový tak nech nevyplakáva lebo zdrhne skôr akoby sa nazdala
metaliza
25.2.2018 15:19 | |
+0 -0
Inak celkom odvážna teta, okrem iného :)...čo keby mu z toho prišlo náhle smišno?, alebo mu mohli aj oči z jamôk vyliezť...tak to by už horšie predýchala...
venusa1221
24.2.2018 19:09 | |
+9 -0
no pani musí s tým počítať že takýto vzťah by bol aj tak odsúdený na zánik.45 ročný muž má predsa úplne iné možnosti:)
Nyugi333
24.2.2018 18:30 | |
+5 -5
Ak žena by mala kolo 55 rokov(možno tá pani je zachovalá aj v 60-ke/,Tak ju ukľudní párkrát,čo si myslím že sa to aj stane.Veď poznám viac žien,ktoré majú medzi 55-60 rokov čo iný by ani nepovedal,že také babizne majú vyšší svoj vek.Podobné ženy porobia také veci pre toho dotyčného,že by vlasy dupkom stávali u toho chlapa.U žien je to presne ten vek nastavený na mladšieho,doslova až bažia.Preto píšem,lebo ženy sa boja staroby....
sexibabina
24.2.2018 18:08 | |
+16 -0
Gitka, Gitka, ranilo ťa to, čo by si si mala vážiť - teda absolútne férové, kamarátske jednanie. Žiadne vykrúcanie, ale odpoveď na rovinu. O tom je kamarátstvo. Naozaj si nepredpokladala takúto odpoveď? Tak trošku sebakritiky by ti nezaškodilo. Som takmer tvoja rovesníčka, tak si to, hádam, môžem dovoliť povedať.
Nyugi333
24.2.2018 18:36 | |
+0 -5
najradšej by som ti dal mínusku za tvoje vyjadrenie,ale neohodnocujem...
normagi
24.2.2018 20:19 | |
+1 -7
Ja si myslím, že pani Gitka má právo sa zaľúbiť a aj očakávať od toho muža nejaké city náklonnosť pretože ak ide iba kamarátstvo Tak potom zo strany toho muža je to sebecké Ide mu iba o získanie profitu samozrejme pre seba či už ako informácie alebo vymieňanie skúseností hľadí iba na seba a nie na Gitku. Ak pani Gitka očakáva niečo viac Prečo by mala zostávať v takom vzťahu a opatrovať si ho. Pretože ak je zaľúbená tak bude iba trpieť V jeho prítomnosti. A nakoniec netreba odsudzovať vekový rozdiel pretože ale francúzsky prezident má oveľa staršíu manželku a sú šťastní spolu. Len vždy je to o dvoch ľuďoch.
toska
24.2.2018 20:45 | |
+8 -0
normagi toho muža vôbec nemuselo napadnúť, že ona k nemu takéto city prechováva a normálne slušne, priateľsky sa k nej správal, niečo spolu riešia, možno ju bral ako staršiu osobu, milú pani čo mu vie dobre poradiť a vôbec nie, že ju využíval...skôr možno ona mala z toho príjemné pocity, že s ním trávila čas...myslím, že sa jej už bude vyhýbať...
toska
24.2.2018 17:12 | |
+12 -0
Pekný kamarátsky vzťah majú práve preto, že je staršia a on sa ju nesnaží dostať do postele...
jatovidiminak
24.2.2018 17:16 | |
+4 -2
Jasne jej dal najavo, že o vážny vzťah nemá záujem , iba o kamarátsky a keďže je to stále vydatá žena, mala by sa spamätať už aj kvôli svojmu veku, lebo keby sa jej niečo stalo, na mladého by sa spoĺahnúť nemohla.
Nyugi333
24.2.2018 18:36 | |
+2 -1
Len pssst!!!
toska
24.2.2018 19:15 | |
+4 -0
čo vari som prezradila nejaký veľký secret? :)šak ja viem jak to chodí, mám už predsa 57 rokov...