Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rakovina hrubého čreva je rodinná záležitosť! Doktor Bukovský radí, čo robiť, aby ostali zlé gény vypnuté

Už 15 rokov som pod dohľadom gastroenterológa aj preto, že môj starší brat zomrel na rakovinu hrubého čreva.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
30.4.2018 13:16 | |
+3 -0
Aby som sa vzdala mlieka a mliečnych výrobkov?To teda nikdy.Ja som od toho závislá.Ja pijem mlieko ako niekto vodu.A zatiaľ som nikdy nebola chorá.V zime maximálne nádcha a žiadne vážne ochorenia.Ani v škole a ani v práci som nikdy nemarodovala,nevymeškávala.Jem všetko ale z mierou.Dokonca si s obľubou dám aj slaninu a aj sladkosti.Ale samozrejme všetko s mierou.Nikdy som nebola tučná,ani som nikdy nemala žalúdočné problémy.A môj dedko zbožňoval všetko sladké.Babka piekla veľmi veľa a keď náhodou sa koláče dojedli,tak si natrel aspoň chlieb s lekvárom.Nikdy nepil alkohol,lebo mu nechutil.Dokonca ani pivo.A ani nikdy nefajčil a dožil sa 94 rokov s vlastnými zubami.Umrel jednoducho na starobu...
Nyugi333
30.4.2018 13:50 | |
+1 -0
áno,príklad aj žalúdočné vredy sa jednoducho liečia a to domáca marmeláda zo sliviek ráno za plnú malú káv.lyžičku a požuť kuskom slaniny.Marmeláda pozbavý vredy/vysuší/a slanina ochráni črevnú flóru po reakcií tej marmelády.Kľudne aj 3x denne užiť.A ja detto som mliekár,denne 4l vypijem.O syroch ani nepíšem a o čokoládach čo spasiem,škoda aj písma
Nyugi333
30.4.2018 12:03 | |
+2 -0
A ešte čo je najdôležitejšie,tak trikrát denne pocvičiť brušné svaly,čím si vytvoríte pružnosť a odolnosť čriev proti týmto neduchom.Brušné svaly nacvičujeme zásadne od solára plexus smerom na dol podbrušnice.
Nyugi333
30.4.2018 12:12 | |
+2 -0
pozabudol som dodať-vlnitým pohybom,teda smerom od hora dole ku podbrušiu