Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vošla som k synovi do izby a toto ma zaskočilo! Zuzana o tom, aké to je, keď musí žiť s dospelými deťmi

Zuzanine deti už majú skončené vzdelanie, stálu prácu aj partnerov. Ale – ako to jemne komentuje frustrovaná matka – aj tak sa nechcú odsťahovať zo svojich detských izieb.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
botany
29.5.2018 14:58 | |
+2 -0
No pekne, ani nahodou by som nechcela byvat s dospelymi pracujucimi detmi a ich priatelmi. Dufam,ze platia aspon nejaky najom a prispievaju na stravu, inak je to vyuzivanie rodicov. Nikdy neodidu, skor vystahuju rodicov do domova dochodcov, ked im budu zavadzat. Mali ste dat tych panchartov do hniezda zachrany, kym sa tam zmestili. Su to pijavice a paraziti, nie deti.
jatovidiminak
5.5.2018 23:08 | |
+4 -0
Nuž zle si si ich vychovala a všetko si im dovolila. Mala si trvať na tom , aspoň u tých starších , aby sa odsťahovali a osamostatnili sa . VÁŠ BYT NIE JE HOTEL , ABY TAM PRESPÁVALI CUDZÍ ĹUDIA A ROBILI SI Z CUDZIEHO BYTU KUP ..LERAJ.
blaho.slav
5.5.2018 08:45 | |
+1 -2
este zabudla napisat, ci nejaky synov kamarat nedostal chut na nu, podla fotky by som sa ani necudoval
teofil49
4.5.2018 19:40 | |
+8 -1
to je o čom ten článok, taká vymyslená kravina..., najprv ich v prvej časti zdrbe akí sú neschopní, a potom si to obhájí, vraj aké je to super. Kokotina.
Antikapitalista
4.5.2018 18:09 | |
+6 -7
O čom je ten článok? Je to obžaloba súčasného kapitalizmu s nehoráznymi cenami nehnuteľností? Je to pokus zviditeľniť sa svojím zrejme viacposchodovým rodinným domom, ktorý je beztak určený na bývanie pre viacero pokolení? Alebo je to len nárek nad svojím strašným osudom, že nemôže prenajímať izby úplne cudzím ľuďom?
Antikapitalista
4.5.2018 18:14 | |
+7 -7
Skrátka: Zuzana chce, aby sa deti osamostatnili, aby mohla prenajímať svoj veľký dom iným – rovnako nesamostatným – deťom...
dobry.pes
4.5.2018 18:33 | |
+1 -10
Blbosť... dnes sú byty voľne kúpiteľné. Napríklad moja dcéra aj so zaťom si v pohode kúpili v Nitre 3-izbový byt s výhodnou hypotékou. On pracuje v zdravotníctve a dcéra v priemyselnom parku ...z výplaty sa im ešte aj na auto zvýšilo aj na dovolenky chodia do Chorvátska. My sme také možnosti nemali. Na poondiaty 2-izbový byt som musel za socíku čakať až 9 rokov !!! Našťastie to padlo a ja som si mohol v pohode odkúpiť 3-izbový byť po revolúcii. A to sme museli s dvomi deťmi dovtedy bývať u rodičov.
strasidlo31
4.5.2018 17:35 | |
+6 -4
Nech je rada že už jej dospelý syn neleží u nej v spálni 😂😂😂
Cechov
4.5.2018 17:42 | |
+6 -3
Dobrý deň. Prosím vás kvitujem obsah článku, ale nespočítateľné množstvo gramatických chýb predovsetkým spájanie predložiek zo slovami nemôže byť akceptovateľné v takom periodiku akým ste vy! Spojené predložky zo slovami a nové výrazy “asegedín, Aznámi, amínusy”. Aj v nadpisoch a podnadpisoch.. Nedá sa to čítať. Možno lúštiť. Nech sa darí
Antikapitalista
4.5.2018 18:05 | |
+2 -4
Cechov, ani náhodou ti neprišlo na um, že to sa zrejme len tebe zle zobrazuje? :-D TO nie sú žiadne nové výrazy, to len tebe spojku a zobrazuje spoločne s nasledujúcim slovom. Môžem potvrdiť, že v skutočnosti je všetko v poriadku.