Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jaro svojho otca miloval, ale.. Keď zomrel, dozvedel sa o ňom pravdu, z ktorej ostal totálne zaskočený

Jaroslav žil v harmonickej rodine a svojho apu miloval. Keď otec zomrel, sám bol už dôchodcom a práve vtedy sa o ňom dozvedel pravdu.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lDlOT
16.5.2018 16:21 | |
+5 -2
Konečne jeden z tých krajších príbehov, hoc aj vymyslených o mužovi - otcovi, ktorý je životným vzorom a nie len kurevníci, násilníci, či pedofili, ako nás vykresľujú zúrivé feministky a nadržané nymfomanky!
slobodny_hlas
16.5.2018 16:04 | |
+8 -2
Dobrý nezmysel. V 61 rokoch prvý krát videl svoj rodný list. Ja som svoj videl už ako 6-7 ročný keď som sa prehraboval doma v nejakých veciach. Bože ako môžete písať takéto bludy. Telenovela ako vyšitá. Apo bol nakoniec jeho starší brat, mama bola staršia setra, dedko bol strýko a pod.
opal8
16.5.2018 16:14 | |
+3 -4
a ako sestry boli nevlastné, ked mali spoločnú mamu?
lDlOT
16.5.2018 16:26 | |
+4 -2
Mohol mať dva RL! Jeden - opis po osvojení, ktorý videl v rovnakom veku ako ty a druhý originál vydaný po pôrode! Je to normálny jav, takže by som sa veľmi do RL nenavážal! Skôr si všímaj, ako nás tu tento slepačí plátok vykresľuje! Týždenne je tu uverejnených aspoň zo päť, či šesť príbehov o tom ako sa kuvríme, podvádzame, klameme, bijeme a sexuálne zneužívame vlastné potomstvo! Potom takýto príbeh, hoc aj vymyslený je aspoň čiastkovým zadosť učinením k už aj tak nezvrátiteľne poškodenej povesti a postavenia muža v tejto prefeminizovanej pošahanej LGBTI zma(g)orenej spoločnosti...