Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž sa ma už nedotýka a na sex môžem zabudnúť: Jedného dňa prišiel za mnou a... Doteraz to nechápem!

V partnerstve som iba kvôli deťom. Niežeby som ho na začiatku nemilovala, ale partner, ktorý je odo mňa o dosť starší, nie je typ, ktorý prejavuje lásku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
evelynka12
19.5.2018 11:40 | |
+3 -1
Dovoĺte,nech Vam približim ako žijem25r. S mužom,ktorý mi pre moju čistú lasku zanechal trhliny na srdci.Na to neexistuje žiadna psychol.odpoveď.Hlavne tá,že treba veĺa komunikovať.Mám muža,ktorého"nesmiem"objať,dať mu bozk a milovanie?Alebo sex? Všetko odmietal a mne neostalo nič ine,ako zapasit sama so sebou. O to ťažšie,že s komunikaciou ako takou je na bode mrazu,hlavne ak idem naňho s otazkami o vzťahu a manželstve. Zotrvavam .Pytam sa,ci kvôli deťom,ktore davno vyrastli.Zistila som však ,ze v tomto to nie je. Asi ma baví,že si vytváram vlastnu strategiu a pomaly a hlavne potichučky sa pripravujem odísť. On si myslí,že mi týmto ublížil/akože ma trestal žiť bez nehy atď. Ja som však zosilnela a a mam dojem,že on je už v koncoch.Lebo ho nik nenaučil v živote,prosiť o odpustenie. Nie,ja to už ťažke nemam ,ťažké to ma on.Zostal bezradný a to je moje víťazstvo po25r.manželstva..🤔
EU123
19.5.2018 13:28 | |
+1 -1
evelína,takúto hlúposť si vyjavila do slepej Vašej kolaji,že...,ale Ti poviem a to otvorene,že od jak živa ste neboli otvorení voči sebe a tajíte naďalej svoju lásku voči sebe a to v hlbke duše.Odblokujte sa a buďte otvorený voči sebe.
juribald
17.5.2018 23:50 | |
+4 -1
STARší ChLAP, PREDPOKLADáM OKOLO 60-KY, môže mať zdravotný problém, o ktorom nechce hovoriť a vyriešil to tým, že sa stiahol. Treba ho dostať aspoň k bežným dotykom - masáže, náprava "boľavého" kĺbu a pod, ale aby mu bolo jasné, že za tým potom nebude očakávaný sex.
amandia
17.5.2018 19:27 | |
+3 -1
To poznám len akurát že ja nemám ani tú materiálnu stránku super.