Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž si našiel milenku a naše manželstvo skrachovalo, ale... Vrátil sa s návrhom, ktorý ma vyviedol z miery

Máme spolu dve deti a za sebou 30 rokov manželstva. Pred rozpadom vzťahu si manžel našiel milenku a potom mu už nebolo pomoci, opustil ma.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tajomny7009
17.5.2018 19:59 | |
+1 -0
obyčajný posera
zrniecko
16.5.2018 13:32 | |
+3 -0
Celkom som sa potešila rade pani psychologičky. Ak dokázal mať milenku, nech ukáže čo je v ňom. Nech len nečaká, že ona ho prijíme ako keby sa nič nestalo. Za 30 r. sa zmenili možnosti spoznávania sa, máme internet, mobily. Nie ako niekedy list z vojenčiny a pod. No spomína sa tu aj to, že ona váha, nie je si už návratom taká istá, teda má strach, či ju nebude podvádzať, keď sa to už raz stalo. V tomto si nik nemôže byť istý, ani po 30, ani po 5-ročnom manželstve. Ja by som to urobila ináč. Ak by mi ukázal papiere od lekára, že je zdravý, že mi domov neprinesie nejakú pliagu, tak až potom by mohol o mňa bojovať. Ktovie koľko mužov, ale aj žien by bolo ochotných spraviť to pre znovuzrodenie. Ale, ak by si s ním mala byť len zo zvyku, žiadna láska ani vášeň v tom nie je, nemá to zmysel. Ak nie je už ani plamienok z toho, tak sa časom nerozhorí. Píšeš, ja to ale nechcem, ale deti... Žiť s niekym len preto, že to chce niekto iný? Láska, tú tu necítim a teda sa drž svojich pocitov a nie ich potláčaj len pre to, aby si deťom aj mužovi vyšla v ústrety. Nevieme koľko času prešlo odkedy ste sa rozviedli, nechaj to tak, niekedy čas rozlúšti aj za nás...
toska
16.5.2018 23:01 | |
+1 -0
Súhlasím zrniečko...že mu nie je trápne prísť za ženou ako zatúlaný psík, že zober ma naspäť a staraj sa o mňa, a možno ani nie preto, že by skutočne chcel, ale ho tá druhá poslala do teplých krajín a možno ani nemá kam ísť. Dobre jej poradila, ale rozhodnúť sa musí sama, či má o neho záujem, či niečo k nemu ešte cíti, bude sa vedieť nad to povzniesť a nevyčítať mu to neustále. Tiež si myslím, že by s ním nemala byť z dôvodu lebo deti. Ona si už zariadila život po svojom a je len na nej, či si ho naspäť do neho pustí. Ale to by sa musel sakramentsky posnažiť a presvedčiť ju o svojich čistých úmysloch a nie, že ju chce len využiť, kým znovu pôjde ďalej.
jatovidiminak
16.5.2018 08:58 | |
+7 -2
Už keď to so štetkou nevyšlo , dobrá by bola už aj manželka.
psyche477
15.5.2018 22:14 | |
+1 -1
v nadpise muž si našiel milenku a manželstvo skrachovalo a v texte...pred rozpadom manželstva si našiel milenku...
metaliza
15.5.2018 17:56 | |
+9 -2
teraz sa mi páči, čo jej poradila psychologička...jej muž nemal prísť s prosíkom, že vezmi ma naspäť, ale sa pokúsiť znovu si ju získať ako ženu, pomaly si získať jej dôveru, poflirtovať...
Hjurem
15.5.2018 18:47 | |
+4 -3
Pripajam sa, tiez si myslim, ze ta odpoved je velmi trefna.
zyx987
16.5.2018 05:45 | |
+1 -1
suhlasim, tentokrat je odpoved trefna a dobra
Nyugi333
15.5.2018 17:35 | |
+2 -3
móresy a de móresy!!!Tak čo vybrať?!