Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sukňa + tenisky? Fantastická kombinácia! Ak ich začnete nosiť takto, pre mužov budete ako magnet

Kto vymyslel túto módnu kombináciu, zaslúžil by si špeciálnu cenu! Vďaka nej môžeme byť pôvabne ženské, roztomilo dievčenské a navyše mať nohy v pohodlí. Jednoducho skvelé!

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
chrustik372
1.8.2018 09:42 | |
+0 -0
Krátke sukne sú teraz veľmi v mode, ja sama ich ale veľmi nemusím. Radšej tie dlhšie : https://shopping.sk/damske-sukne avšak obtiahnuté, to pôsobí veľmi sexy a zároveň veľmi žensky a to je tá pravá zmyselná kombinácia. A necítite sa ako dievča, čo sa snazi ukázať uplne všetko, len ukážete že to máte, nikto ale nič nevidí. CHápete čo tým myslím, jednoducho nedáte všetko hned vidiet navyše ked sa ponáhľate sukňa sa zvykne vyťahovať hore, to sa vám ale nestane ak máte dlhu suknu, vytiahne sa vám ale nemusíte to hned sťahovať, pretože aj tak nič nevidieť, to je výhoda číslo dva a ešte aj sú pohodlne, doma ich mám asi v každej možnej kombinácii :D
sexibabina
23.5.2018 15:23 | |
+2 -0
Haha, keď bude mať slečna blogerka toľko rokov ako ja, pochopí, že pre skutočného muža je žena magnetom v lodičkách. Tínedžerov oboch pohlaví z tohto vynechávam.