Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výhra obrovskej sumy v lotérii jej zničila život aj manželstvo: Taký koniec nečakala ani v najhoršom sne

S Jankou sme sa priatelili od detstva až do dňa, kým sa jej prihodilo niečo neuveriteľné.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zablokovany
10.6.2018 13:12 | |
+7 -0
Ani sa nedivim, ze im peniaze znicili zivot, ked sa mamona stala celym zmyslom ich zivota. Ja keby som vyhral balik penazi, tak nechcem poznat ziadnych "novych priatelov" a nikomu by som nedovolil aby mi do toho kecal. Kazdeho kto by potreboval pozicat by som hned poslal do *** aby si nezvykali drankat peniaze. Ved na poziciavanie su predsa banky. Samozrejme by som nieco rozdal na dobrocinnost, ALE NIKTTO(!) by mi do toho nesmel kecat lebo viem, ze ani v banke vam neporadia spravne. Iba tak poradia aby to bolo vyhodne len pre nich.
Intermediary
10.6.2018 12:19 | |
+5 -0
Peniaze naozaj nekazia charakter. Oni ho ukazujú. Charakterný človek aj s veľkým množstvom peňazí si ich vie užiť, aj dopriať svojim potomkom, aj iným.
zrniecko
10.6.2018 12:16 | |
+4 -0
Stále vravím, že radšej menej peňazí a veľa lásky i keď dnes veru ešte aj šťastie v tomto podaktorí závidia.
Bonaqa2013
10.6.2018 11:16 | |
+3 -4
vymyslená hovadina...
azbobo
10.6.2018 12:29 | |
+1 -3
Presne. "Ludia, nechcite vela penazi - prinesu vam nestastie"! :) Radsej budte chudaci, co prezivaju "od vyplaty k vyplate" ...
zablokovany
10.6.2018 13:05 | |
+6 -0
Tento pribeh som uz asi rok, dva dozadu cital trosku v inom zneni ale pribeh bol presne rovnaky. Takze trosku sa zmenil slovosled a clanok sa opat len zopakoval.