Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Doma žije nudný život bez sexu, až kým... Na dovolenke robí zakázané veci, ktoré by jej muž nikdy nedovolil

Niekto oddychuje so svojím manželom a niekto si zasa túži vyhodiť z kopýtka. Mám známu, ktorá robí jedno aj druhé a funguje jej to výborne. No poznám aj prípady, keď letný flirt rozvrátil dlhodobé vzťahy. Nuž, treba vedieť, ako na to.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
amanda_av
30.6.2018 07:40 | |
+1 -1
Takže naši muži majú problém polichotiť ženám.A zrejme ten problém majú aj ich otcovia,keď sa to nenaučili doma,že treba žene vyjadriť obdiv a vďaku.Takže muži: naučte svojich synov galantnosti,aby si nastávajúca generácia žien nechodila pre lichôtky do zahraničia :-).
caj_s_rumom
29.6.2018 23:02 | |
+0 -0
no aký pekný návod ste nám tu dali :D už len vystrihnúť a zarámovať.
zrniecko
29.6.2018 12:46 | |
+1 -1
Hm veru, že samozrejme len do svadby, potom je už všetko inak. Citujem: „Takže sa vlastne ani ja nečudujem, že tejto fatamorgáne podlieha čoraz viac európskych žien“. Tak znamená to, že ženy zlomia len nejaké komplimenty. Hm, muži to teda ani nejak ťažké nemajú...
mao7
27.6.2018 23:13 | |
+1 -1
Je to hnus ak to takto robí veľa párov manželských tak mi je na grc!!! Vážme si jeden druhého milujme sa ale prosím pekne intimitu nechať sa ,,cudzím,, pretiahnúť?? Vážne?? ved to je choré tu ide o PODVÁDZANIE