Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Psychologička prišla so zaujímavým zistením: Šťastie sa dá naučiť od... Teraz budete veľmi prekvapení

Myslíte si, že osol je tvrdohlavý, sliepka hlúpa a ovca nemá vlastný názor? Omyl!

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
4.7.2018 22:59 | |
+1 -2
Mistress nie je dôvod si to myslieť, že stratíš moje sympatie resp., že kvôli tomu zmením názor na tvoj príspevok. Len preto, že nie si veriaca na základe rozhodnuti alebo poznania. Je to v poriadku. Človek má možnosť voľby. Nebudem ti vyvraciať ani vysvetľovať kto je kresťanský Boh ani brať ti náklonnosť k zvieratám. Keď sám Boh Pán Ježiš dáva možnosť voľby, či sa človek rozhodne tak či onak, či myslí tak alebo inak - ja som spokojná. Každopádne Ťa odporúčam pod ochranu Matky Božej Panny Márie a prosím Pána Ježiš, aby si zažila Boží dotyk, lásku - potom všetko príde samo, ale pamätaj vždy môžeš odmietnúť a robiť ako uznáš za vhodné. Ahoj.
zaneta.knizna
4.7.2018 09:19 | |
+4 -5
Sme ľudské bytosti a nemusíme a nemáme sa učiť od zvierat. Človek je človek. Zver je zver. Na svet prišiel náš Boh Pán Ježiš ako človek a ukázal nám ako my ľudia máme žiť a čo robiť. Pre ľudí je vzor Boh - Pán Ježiš.
Mistress9
4.7.2018 10:35 | |
+5 -1
Obávam sa, že stratím tvoje sympatie. Pokiaľ viem a mám naštudované, Boh nie je Pán Ježiš, ale úplne iná entita. Nie som veriaca, jeho trojjediná existencia ma nezaujíma. Občas ľutujem, že som si svojho zvera uviazala na krk, no väčšinou som zaň vďačná. Človek je človek a zviera je zviera, no i to "len" zviera má svoju povahu. Pobaví, poteší i nahnevá. Zvieratá sú občas inteligentnejšie než si ľudia myslia, a naopak ľudia sú sprostejší než si o sebe myslia.
Mistress9
4.7.2018 07:39 | |
+9 -2
*pobavene* Žijem s mačkou. Čiže budem o štvrtej ráno skákať po bruchu partnera, aby mi dal nažrať. Budem ho hrýzť, keď ma bude chcieť po raňajkách pohladkať. Bude mi ľahostajné jeho pohodlie, lebo najdôležitejšie je to moje. Keď mám chuť blinkať, urobím to pokojne aj na posteli. A ak mi dostatočne rýchlo neotvorí dvere na balkón, vys****eriem sa, kde sa mi akurát zapáči. Mali sme psa, škrečkov i mačku. A zvieratá hodnotia a predstierajú a klamú. Pani psychologička by si mala nájsť iné zamestnanie, napríklad predstierať, že je veštica.
zaneta.knizna
4.7.2018 10:02 | |
+4 -3
Mistress príspevok za 100 bodov. Veľmi dobre ste to napísali.