Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Už 5 rokov si hľadám muža cez internet: Keď si niekto pozrie moju fotku, tak... Prečo sa mi toto deje?

Už päť rokov si hľadám muža cez internet, ale keď ma niekto uvidí...

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mirandus
28.11.2018 08:38 | |
+3 -0
Stačí si prečítať "Hľadám si muža cez internet" muži zoberú nohy na plecia a čo najďalej od takej, čo by ho chcela uhnať a chytiť do chomúta. Znie to zúfalo dievča. A keď si hľadá muža cez internet, tak sa jej nebudú ozývať ženy, to dá rozum...Keď si chceš nájsť priateľa treba robiť to čo ťa baví a chodiť na miesta, kde sa to robí, a keď žiadne záujmy (okrem hľadania M na int) nemáš, tak si nájdi. Vhodné miesta napr. kurzy, posilovňa alebo iný šport, turistický klub, chodiť von so skupinou priateľov, tí majú ďalších známych, priateľov, ...., ale ani tam nemôžeš pôsobiť, že hľadáš manžela...
Nyugi333
28.11.2018 13:31 | |
+1 -1
stačí sa dostať na výletnú loď a spoznáš aj nepoznané....
mirandus
28.11.2018 14:53 | |
+1 -1
áno, napríklad aj na výletnú loď alebo aj v inom dopravnom prostriedku sa dá zoznámiť; (ďakujem za doplnenie Nyugi, to by mi neprišlo na rozum), vlastne sa dá zoznámiť kdekoľvek, určite by ľudia vedeli rozprávať...
Nyugi333
29.11.2018 17:58 | |
+0 -0
veru,že by sa dalo rozprávať,vlastne aj knihu-y vydať,lebo tou láskou sa dá popísať skutočnosti,ktoré sa udiali a to končiac...