Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lucie Vondráčková v šoku: Keď zistila, aký tromf vytiahol Plekanec na súde, zamrzol jej úsmev

Nedá so sebou cvičiť! Tomáš Plekanec bojuje s Luciou Vondráčkovou o synov a teraz jej pripravil prekvapenie...

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
alibaded
11.1.2019 10:24 | |
+2 -0
je bem na vaše de bilné preklikávanie!
kubko32
11.1.2019 07:07 | |
+3 -0
Ak si myslia ,ze budem klikat kvôli hluposti niekoho tak ste na omyle.Kaslem na vase clanky,klikajte si sami
Sorbon105
11.1.2019 06:43 | |
+2 -0
neviem, aký tromf jej pripravil, lebo nemienim do nemoty preklikávať strany.....Jedno však chcem napísať - obaja sú de.bi.li - pre vlastné egá robia deťom z detstva peklo a traumu na celý život. Takýmto rodičom by som deti aj vzala.....handrkujú sa o ne ako baby na trhu o krumple....Hnus....
ann.ka
13.1.2019 12:41 | |
+0 -0
Ja si myslím, že keby bol Plekanec milujúci otec, tak by sa s exmanželkou dohodol, dal jej koľko požaduje, aby bol v čo najkratšom čase pokoj. Nie je to chudák a môže si to dovoliť. Lenže on radšej kŕmi armádu advokátov a robí natruc bývalke. Keby to bol nejaký chudák, čo nevie zarobiť peniaze, ba dokonca ich nemá, tak by som sa nečudovala. A napokon tie peniaze budú v rodine, kde bude pokoj, ktorý je nevyhnutý pre rozvoj detí, keď už od nich utiekol k frajerke.
amazing.girl
13.1.2019 13:53 | |
+0 -0
Asi vie preco to robi. Jej poziadavky su astronomicke, kde by ona zarobila 4 miliony dolarov ako pyta. Vsak ako spevacka nemala ani jeden hit. A pritom mali predmanz.zmluvu, preco by sa on mal vzdat.