Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po 3 pôrodoch pribrala, muž s ňou odmieta mať sex: Jej zúfalý pokus získať ho späť vás nahnevá

Vždy som snívala o tom, že budem mať úžasný život. Milujúceho muža, veselé deti, lásku až za hrob. Tak ako veľa snov, ani tento sa nesplnil.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RockAngelMT
12.2.2019 00:27 | |
+1 -0
Reagovať
Ano,začni cvičiť a zdravo sa stravovať ..lenže je pravda,že tá koža na prsiach a bruchu sa už nestiahne.Ja by som na tú plastiku šla,ale kvôli sebe,nie kvôli niekomu inému..už by mi za to ani nestál.Nájdi si blízku osôbku s ktorou budeš zdieľať záujmy,môžete spolu športovať,ísť na výlet..svet bude hned krajší a jasnejší :)
lucka16po
11.2.2019 13:38 | |
+2 -6
Reagovať
čo máš robiť? poradím ti super tajnú kombináciu dvoch vecí, o ktorej si ešte určite nepočula: zdravá strava a cvičenie. deti sú už odrastené, čo ti bráni si ráno alebo večer na polhodinku zacvičiť? a stravovať sa zdravo? všetko je len o pevnej vôli, netreba za deťmi dojedať výživky a kašičky...treba začať hneď, nie od pondelka, nie od prvého v mesiaci, hneď! alebo čakáš kým ťa manžel opustí? áno, porodila si mu tri deti, áno, mal by ťa milovať takú aká si, blaaa... ale veď sama píšeš, že so sebou nie si spokojná, tak prečo to nezmeníš? prečo to nevidíš ako motiváciu zapracovať na sebe? jedálniček ti urobia v každom fitku za pár eur a cvičiť sa dá aj doma, zožeň si hoc len obyčajné švihadlo... držím palce
tulinka711
11.2.2019 21:12 | |
+4 -0
Jedine,ako vratis svoj stary zivot je tak,ze sa zacnes mat rada.najdi si cas pre seba..chod do kina s kamoskami..chod na zabavu..tiez mam kila navyse a co je uzasne?ze sa smejem...blbnem...a moj muz somnou.toto neni o kilach..nikoho doma nebavi mat odutu,ofrflanu zenu..mozno pre teba novinka...ale aj zeny a velkou prdelou vedia ocarit..ak chces drzat dietu..tak drz..ale lub sama seba..hm?vsetko je to o charizme a vyzarovani duse :)