Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prútený nábytok pasuje k všetkému

Keď si na nábytok z ratanu a prútia nájdete trochu času na starostlivosť, budú vás tieto krásne kusy sprevádzať veľmi dlho.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
adelka_ko
15.11.2017 22:31 | |
+0 -0
Mnesa taketo "prirodne" prvky velmi pacia, celkovo prirodne zariadene domceky, nemusi to byt vyslovene ratan ako na obrazku, ale kludne, ano preco nie. Nemam rada chladne posobiace domy, hlavne spalne a obyvacky
emilia9999
22.11.2017 20:47 | |
+0 -0
čo môžem určite doporučiť ja je kvalitný dreveny nábytok, ten interiér hned vypadá inak ako s nejakým laciným nábytkom, je to poznať. My máme skoro celý dom zariadený z Drevony, kvalitný slovenský výrobca, čo ma tiež baví, pretože rada podporím slovenskú výrobu.
adelka_ko
25.11.2017 00:30 | |
+0 -0
Jasne, s tym suhlasim, vzdy sa vyplati investovat, ako mat doma nevzdhladny laciny nabytok ktory sa po par rokoch rozpada, to bez debaty
287sue
11.4.2017 21:54 | |
+0 -0
jooj tak toto je presne moj styl! :) Milujem drevo, ratan, drevene prvky v byte, posobi to velmi prirodne a upokojujuco :)
agath.a
19.4.2017 22:27 | |
+0 -0
Súhlasím! My máme podobne zariadenú celú jedálen s obývacou časťou, všade veľa dreva a prírody, tak to mám aj ja najradšej a navyše je to aj moc útulné :-)
plysacik23
24.4.2017 20:36 | |
+0 -0
Za mňa- veĺmi rada nakupujme v sconte, vždy je tam z čoho vyberať aj doplnky a hlavne moderný nábytok :) tiež sa rada obklopujem drevom- čím viac tým lepšie aj na doplnkoch napríklad
agath.a
25.4.2017 22:15 | |
+0 -0
ano, aj my tam radi chodíme, aj ke´d teraz už len skôr okukovať lebo zariadené už máme :-)
Dr.Sveter
11.12.2015 18:35 | |
+0 -0
Tiež mám ratanový nábytok na záhrade ale nie umelý. a môžem povedať že je o dosť náročnejší na údržbu. tu v článku je kolko roboty je s umelým a kolko s pravým ratanom starostí http://nabytkarstvo.eu/ako-sa-starat-o-zahradny-nabytok/ Keby kupujem ešte raz tak určite umelý ratan.