Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manžel tajne popíja

S manželom (47) sme spolu 25 rokov. Žiaľ, naše manželstvo je bezdetné, ale aj napriek tomu sa mi zdalo šťastné.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kytka
7.2.2010 15:05 | |
+0 -0
25 rokov som netusila, ze moj manzel pije! nevidela som ho opiteho, iba vzdy, ked bol na vidieku u rodicov, vratil sa so zaludocnymi problemami - a to bolo kazdy weekend. tam pomahal najskor stavat dom bratovi, potom pre nas ( hoci ja som sa tam nikdy stahovat nechcela, plnil zelanie svojej matky ). obcas sme dostali, alebo kupili flasku vina, ci stolicnej, tak, ako v kazdej rodine, ze? lenze ked som si po par dnoch chcela dat napriklad stamerlik alebo pohar vina vecer, nemali sme nic. manzel povedal, ze mu vraj v noci ( ja som sluzila v nemocnici ) bolo tak zle, ze si dal jeden - 2 stamperle a ked to nepomohlo, dalsie a zrazu bola flaska prazdna...pozerala som sice neveriaco, ale nic zleho som za tym nevidela. raz potom dosiel domov pocurany, lebo nestihol a inokedy som nasla zvalany oblek a ogrcane tielko a slipy. a to bolo zaciatok nasho konca. s alkoholikom som odmietla zit. to bola moja podmienka, nez som sa za neho vydavala. dnes som znova vydata a stastna a obcas si s manzelom dame pohar dobreho cerveneho. :-)