Ktorú z týchto izieb by ste si vybrali, ak by peniaze neboli prekážkou? Zistite, čo všetko o vás táto zdanlivá maličkosť prezrádza.

Všetci máme svoj vysnívaný domov a predstavy, ako by sme naše hniezdočko chceli zariadiť. Neraz nás v uskutočnení tajných snov zastaví nedostatok finačných prostriedkov. A tak nám nezostáva nič iné, než si život v luxusnej vile, vidieckom domčeku či niekde na morskom pobreží len predstavovať. To, aký typ bývania je vám najbližší, o vás odhalí viac, než by ste si mysleli.

Ako by mala vyzerať vaša vysnívaná spálňa? Váš výber o vás veľa prezradí.
Ako by mala vyzerať vaša vysnívaná spálňa? Váš výber o vás veľa prezradí.
Zdroj: Shutterstock

Ako by mala vyzerať vaša spálňa snov? Ako by bola zariadená, akú by mala atmosféru? Pozrite si tieto obrázky a vyberte si ten, ktorý sa vám najviac páči. Čo o vás prezrádzajú vaše tajné túžby?

Obrázok č. 1

Ak by ste svoj dom zariadili v rustikálnom štýle, znamená to, že máte radi trvácne veci. Ste človek, ktorý sa vždy rozhoduje na základe hlasu svojho srdca. Drevo a ratanový nábytok prezrádzajú, že milujete prírodu a bez nej sa jednoducho necítite ako doma. Zbožňujete pohodlnosť, príjemnú hrejivú atmosféru, teplé prikrývky a vankúše. Najlepším relaxom je pre vás posedenie pri krbe, popíjanie horúceho čaju, dobrá knižka/zaujímavý film a, samozrejme, partnerovo pevné objatie.

Obrázok č. 2

Ak celý život túžite po domčeku na morskom pobreží, ukrýva sa vo vás slobodná duša. Viete si vychutnať prírodu, zbožňujete šum mora, čerstvý ranný vzduch a hrejivé lúče slnka. Vyhľadávate pokoj a harmóniu. Nerobí vám problém na chvíľu sa ukryť pred svetom, ale zároveň ste otvorení novým dobrodružstvám. Životné výzvy prijímate s otvorenou náručou, ale po istom čase sa vždy potrebujete vrátiť do svojho pokojného hniezdočka, kde načerpáte novú energiu.

Obrázok č. 3

Ak ste sa okamžite zamilovali do tejto spálne plnej kvetov, ženskej energie a bieleho nábytku, jednoznačne sa vo vás ukrýva romantická duša. Uprednostňujete priateľské vidiecke prostredie, záleží vám na priateľoch a udržiavate s nimi aktívne vzťahy. Vyhýbate sa ruchu veľkomesta, chaosu a zmätku. Ste pozitívni, milí a bezprostrední ľudia. Máte nákazlivú chuť do života, radi snívate, milujete prekvapenia a romantické stretnutia s tým správnym partnerom.

Obrázok č. 4

Minimalisticky zariadený byt našepkáva, že ste veľmi poriadkumilovní, máte radi systém a poriadok. Všetko máte pod kontrolou. Neznášate, ak vás v byte obklopujú zbytočnosti, na ktoré sadá prach. Ste rozvážni a pokojní, veci vás len tak nerozhádžu. Predtým, ako sa pre niečo rozhodnete, starostlivo zvážite všetky pre a proti. Nemáte radi, ak vás počas rozhodovania niečo vyvedie z miery.

Obrázok č. 5

Ak by vaša vysnívaná spálňa vyzerala presne takto, tak ste fanúšikom moderného štýlu. S radosťou vítate každú novinku, ktorá vám uľahčí život. A tiež vás baví skúšať a učiť sa nové veci. Nové technológie vás nevystrašia, práve naopak, sú pre vás príjemným adrenalínom a spestrením. V živote sa nestratíte, ľahko sa prispôsobujete akýmkoľvek podmienkam. Ak sa radi obklopujete tmavšími farbami, neznamená to, že ste smutní alebo pesimistickí. Je to len znamenie toho, že sa dokážete cítiť dobre v akomkoľvek prostredí.