Práve vďaka slovenskej rodinnej firme DARČEKING, ktorá ponúka personalizované darčeky a doplnky, môžete dať vašej domácnosti šmrc a nový rozmer.

Rohožka “Tu býva Klára a Peťko, vitajte u nás”

Niekedy stačí veľmi málo, aby ste niekoho potešili. Práve vďaka útulnej rohožke môžete dať návšteve najavo, že ju vítate s otvorenou náručou. A to ešte skôr, než vstúpia do vášho domu. Slová budú v tomto prípade zbytočné, všetko za vás povie milá personalizovaná rohožka.

Rohožku si môžete priamo na našom webe vyzdobiť vlastným textom
Rohožku si môžete priamo na našom webe vyzdobiť vlastným textom
Zdroj: Darceking.sk

Box na vreckovky s menom každého člena rodiny

Box na vreckovky vnímame viacerí ako nenápadnú a fádnu súčasť našich domovov. Zašitý na poličke či skrytý v kúpeľni. Určite ste sa s tým už stretli. Môžete to však zmeniť a dať tomuto doplnku iný rozmer. Na originálny rodinný bambusový box na vreckovky môžete zvečniť každého člena rodiny. Maličkosť, ktorá poteší a nadchne určite každého, kto sa ňu zahľadí!

Box na vreckovky s menom celej vašej rodiny
Box na vreckovky s menom celej vašej rodiny
Zdroj: Darceking.sk

Nech vám u nás chutí!

Dobrú návštevu nepochybne budete chcieť ponúknuť niečím chutným a dobrým. Nezáleží, či ste v kuchyni začiatočník alebo profesionálny šéfkuchár. Určite by ste sa ale nemali zaobísť bez šikovného lopárika - dosky na krájanie mäsa a zeleniny, na ktorom môžete pripraviť všakovaké jedlá. A navyše, stále ti pripomenie mená tých, ktorých máš najradšej.

Dizajnový mangový lopárik
Dizajnový mangový lopárik "Srdce" môže zdobiť aj tvoju kuchyňu
Zdroj: Darceking.sk

Hovorí sa, že domov je tam, kde je tvoje srdce. A práve vďaka jedinečným doplnkom a darčekom, ktoré si ušiješ na mieru, sa môžeš cítiť ešte lepšie!


Sleduj náš Facebook aj Instagram DARČEKING

Nakúp so zľavou 20% do 15.7.2020 na www.darceking.sk

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Darceking.sk