Skriňa pezrádza vaše silné stránky (+) i slabosti (-) a naznačuje spôsob, ako by ste mohli byť spokojnejšia. Nahliadneme doňho spolu s vami.

Raz tak, raz tak: Myslite viac na seba!

V skutočnosti máte rada poriadok, a preto veci pravidelne triedite. Rovnako často však beznádejne stojíte pred skriňou a pokúšate sa vyskladať perfektný outfit. Ak vám pri tom do rohu odletí topánka alebo zhodíte celú kôpku pulóvrov, necháte ich tak, pretože v tom momente vás to vôbec nezaujíma.

Horšie je, že práve neviete nič nájsť, čo by sa vám hodilo. Raz vám prekáža vyblednutá farba, inokedy príliš hrubá látka alebo vám strih skracuje nohy... Aj keď vaša stylingová kríza chvíľu trvá, vždy nájdete cestu, ako z nej vykľučkovať.

V skutočnosti máte rada poriadok, a preto veci triedite.
V skutočnosti máte rada poriadok, a preto veci triedite.
Zdroj: Shutterstock

+ Dobrá poradkyňa

Tým, že ste občas poriadna a občas chaotická, dokážete sa dobre prispôsobiť novým situáciám a ľuďom. Ak niekto potrebuje radu, u vás je na správnej adrese. Počúvate tak dlho, až sa v probléme dokonale orientujete a nájdete riešenie.

 - Trápia vás pochybnosti

Tak, ako ste sebaistá pri rozdávaní rád druhým, rovnako neistá ste, keď ide o vás samu. Len čo urobíte rozhodnutie, točia sa vaše myšlienky okolo otázky: ,,Urobila som dobre?“


Čo o vás prezradí skriňa, ak je...

Dokonale uprataná

Poloprázdna

Úplne chaotická