Nový rozmer

Je úžasné, ako rýchlo možno pomocou japonskej washi pásky zmeniť interiér na nepoznanie. Pod vplyvom jedinečných farebných kombinácií a motívov premeníte nudu na živý príbeh. Čiernobiele fotografie na seba upútajú pozornosť práve vďaka výraznému rámu, farebným obrázkom zas určíte jasné hranice. A príbeh je pripravený, stačí ho už len prerozprávať!

Nový rozmer
Nový rozmer
Zdroj: living4media, archív firiem

Každý deň iná

Výhodou japonskej pásky je, že ju viete z akéhokoľvek povrchu veľmi ľahko a bez stopy odstrániť. Fádne drevené alebo plastové škatuľky a dózy tak môžete prezliecť do nových šiat hoc aj každý deň, pokiaľ nenájdete tú najvhodnejšiu kombináciu farieb a vzorov.

Každý deň iná
Každý deň iná
Zdroj: living4media, archív firiem

Lepte, kde sa dá!

Biele peklo, poviete si pri pohľade na byt, kde sú biele steny, podlaha aj nábytok... Farebné doplnky a zopár dobrých trikov môžu všetko hravo vyriešiť! Páskou orámujte poličku alebo skrinku, vymeňte aj starú úchytku za novú v rovnakej farbe. Páskou môžete osviežiť aj stolček, operadlo na bielej stoličke, tienidlo na lampe, jednoducho čokoľvek, kde sa páska udrží.

Lepte, kde sa dá!
Lepte, kde sa dá!
Zdroj: living4media, archív firiem

Fantázia bez hraníc

Alumíniový kahanček na čajových sviečkach rozveselí akákoľvek páska. Je to zároveň rýchla a výrazná dekorácia, ktorá rozprúdi energie na každej oslave. Páska sa hodí aj na plechovky natreté bielou akrylovou farbou, na okraje fotorámikov, ručnú výrobu záložiek do kníh, obálok, pohľadníc... Garantujeme vám, že ak ju raz vezmete do rúk, už ju tak ľahko neodložíte!

Keď štetec nahradí páska: Vybláznite sa s ňou na nábytku, lampe či pohároch