Za všetkým hľadaj lásku

Spoločným menovateľom širokého portfólia produktov značky PALMA je prvotriedne zloženie, overená kvalita a láska. Láska k dobrému jedlu, k tradíciám, k rodine. Láska k spoločným stretnutiam s najbližšími, k pôžitku z pečeného kuraťa či jablkovej štrúdle. Spojenie slovenskej tradície a vysokej kvality je to, čo najlepšie vystihuje spoločnosť PALMA a jej výrobky, s ktorými sa denne stretávate už viac ako 100 ROKOV! Máme ich skoro všetci v našej kuchyni – podľa prieskumu až štyri z piatich slovenských domácností používajú výrobky od PALMY.

Raciol je vlajková loď

Bez akejkoľvek skromnosti mu patrí prívlastok „najznámejší rastlinný olej na Slovensku“. Raciol predstavuje základnú líniu, nosný pilier spoločnosti PALMA – značku, ktorú pozná 96 percent spotrebiteľov. Jeho „bratia“ Heliol a Fritol kvalitou nezaostávajú a rovnako ako ikonický Raciol sa nájdu na pultoch takmer každej slovenskej predajne.

Čo takto vyššia kulinária!? Spoločnosť PALMA pozorne načúva a vie, čo dnešní spotrebitelia potrebujú. Moderné gazdinky čoraz viac vyhľadávajú gastronomické vychytávky, ktorými svoje jedlá ozvláštnia a ochutia pre svojich blízkych. PALMA preto priniesla na trh špeciality v podobe ochutených olejov Raciol s bylinkami, Dodajú jedlám výnimočnú chuť i arómu – len privoňajte k čerstvým bylinkám ako bazalka, cesnak, čili alebo sušené paradajky!

Zdroj: PALMA
Oslávte to s nami

Lahodné jedlo ľudí spája a spoločnosť PALMA je hrdá na to, že už viac ako 100 rokov je s vami za jedným stolom. Nie je veľa značiek, ktoré sa môžu pýšiť tým, že sú taký dlhý čas každodennou súčasťou slovenských kuchýň. Ďakujeme za vašu priazeň a máme radosť z každého pokrmu, ktoré s láskou a s použitím našich kvalitných prísad premeníte na gastronomický zážitok.

Sto rokov sme tu pre vás! Oslávte to s nami v našej súťaži www.100rokovlegendy.sk .

Vaša PALMA.