Ešte pozor: Zľava bude odpočítaná až pri expedícii a nie hneď v pokladni!

Túžili ste byť dizajnérom? Chcete si skrášliť vaše steny? Ani vás už nebaví pozerať na holé steny?
teleshopingovo. Fakt je, že vo svojich príbytkoch sme za posledný rok trávili viac času ako je štandardom a možno aj viac času, ako by sme si priali. My vám prinášame skvelý tip a inšpiráciu na to, ako si kreatívne a personalizovane zdekorovať alebo dodekorovať vaše steny.

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

Naša redakcia objavila počas jesene webovú aplikáciu a produkt, vďaka ktorému môže každá vaša stena rozpovedať príbeh alebo sa stať nositeľom vašich najkrajších spomienok a zážitkov. Fotobrazy Stikprint sú riešením, ktoré expresne rýchlo a jednoducho „dostane“ vaše fotografie z mobilu, počítaču alebo sociálnych sietí na stenu, kde sa z nich stanú originálne dekorácie. Vďaka modernému, elegantnému a nadčasovému dizajnu fotorámikov z nich viete vyskladať rôzne tvary, či dokonca slová, ba aj doplniť umelecké kúsky.

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

Nahratie fotografií v rámci webovej aplikácie Stikprint je naozaj jednoduché a časovo nenáročné. Fotky môžete vybrať z vášho facebook-u, instagramu alebo priamo z vášho počítaču, či mobilu. Algoritmus spravovaný umelou inteligenciou sa postará o to, aby aj z menej kvalitných fotiek vznikli pekné a profesionálne fotoobrazy.
Po expresnom doručení, ktoré je navyše zdarma, sme boli zvedaví najmä na bezproblémové zavesenie fotobrazov na stenu. Prilepili a odlepili sme fotobrazy niekoľko desiatok krát (ako môžete vidieť na fotkách nižšie), aby sme z nich vytvorili len niekoľko tipov na vytvorenie vlastnej originálnej fotogalérie. Prinášame vám ukážky, čo sme na našej redakčnej stene stihli vytvoriť zhruba za deň. Samozrejme fantázii a kreativite fotobrazy Stikprint medze nekladú, práve naopak otvárajú možnosti, aby sa aj z vašej steny stala vaša jedinečná fotogaléria v originálnom dizajne a prevedení. Okrem toho vám môžeme slúbiť, že sa pri kreovaní vašej zážitkovej steny určite zabavíte!

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

Držíme palce! Vaše kreatívne výtvory pokojne posielajte na instagramovy ucet Stikprint, aby ste tak inšpirovali aj ďalších interiérových nadšencov. www.stikprint.sk

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk