Čo vám pomôže prežiť šťastne celý život? Našepkať vám môže aj znamenie zverokruhu, v ktorom ste sa narodili.

Krásny slnečný deň, úsmev dieťaťa, láska v očiach partnera, nežný dotyk, vôňa kvetov, šum mora – to všetko môže vyvolať náhly pocit šťastia.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Šťastie nájdu Barani vtedy, keď dokážu zmierniť svoju ohnivú a prudkú povahu a naučia sa občas fungovať ako hromozvod – keď príde búrka, všetky hromy-blesky treba uzemniť. Chladná hlava a nájdenie rovnováhy medzi dvoma extrémami je niekedy najväčšia zbraň. Určite sa však nesnažte váš vnútorný oheň celkom uhasiť, stratili by ste svoju iskrivú jedinečnosť.

Skôr sa pokúste iba obrúsiť ostré hrany svojej nátury a viac zvládať sebakontrolu. V práci aj v súkromnom živote sa obklopujte ľuďmi, ktorí sú lojálni a dá sa na nich spoľahnúť. Rovnako dôležité je mať vo svojom okolí aj takých, ktorí vám iba nepritakávajú, ale dokážu sa pobiť za správnu vec aj za vás a myšlienkovo vás obohatiť. Potrebujete prácu, kde sa môžete naplno presadiť a dominovať. Neznášate byť podriadená. Ak sa ukáže, že nápad, ktorý bol z vašej hlavy, je najlepší, ste na vrchole blaha.

Barani potrebujú spoločnosť milujúcich priateľov.
Barani potrebujú spoločnosť milujúcich priateľov.
Zdroj: Shutterstock

Šťastné čísla: 1, 5, 7, 13, 15, 17, 23, 25, 28, 37, 40, 47, 59, 60

Šťastné farby: červená a biela

Tajomstvo šťastného vzťahu:

Naplňujúci vzťah môžete prežiť s partnerom, ktorý funguje na podobnej vlnovej dĺžke ako vy, nechá vás prejaviť sa, oceňuje vašu impulzívnosť a uspokojuje vašu túžbu skúšať stále nové veci.