Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Rakov, Levov a Panny nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Váhy, Škorpiónov a Strelcov nájdete TU >>>

KOZOROŽEC

Na začiatku júla možno budete mať zvláštny pocit, že vám niekto chce skomplikovať život, snaží sa vám ublížiť neustálymi intrigami a klebetami. Situáciu môžete rýchlo vyriešiť. Okamžite vylúčte tohto človeka zo svojho života, udržiavajte od neho bezpečnú vzdialenosť a už mu nedajte šancu zasahovať do vašej psychickej pohody. Ak sa chcete cítiť lepšie, zbavte sa toxických vzťahov s ľuďmi, ktorí vás nikam v živote neposúvajú, práve naopak, len vás ťahajú nadol. Nepotrebujete ich. Bez nich bude život síce trochu nudný, ale oveľa jednoduchší a ľahší.

 

Uprostred mesiaca bude dôležité, aby ste sa nejako zbavili nahromadeného stresu, napätia a hnevu. Inak vybuchnete, alebo si to odnesie vaše zdravie. Stavte na pravidelný pohyb, chodievajte na dlhé prechádzky, navarte si niečo zdravé. Stretnite sa s ľuďmi, ktorí vás vedia rozosmiať. Pozrite si dobrý film, prečítajte si pútavú knihu. Zbavte sa negatívnej energie. Akýmkoľvek spôsobom. Robíte to pre svoje zdravie.

Na konci mesiaca vás čaká príjemné prekvapenie, ktoré vám vnesie do života trochu farby a vášne. Môže to byť horúce dobrodružstvo alebo príjemné rande s partnerom. Jedno je isté, na koniec júla len tak ľahko nezabudnete a čo zažijete, na to budete s láskou spomínať až do decembra.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Na začiatku mesiaca ľudia ocenia vašu snahu a šikovnosť. Zvýši vám to sebavedomie, budete plní energie a chuti svetu dokázať, že na to máte. V práci sa vám bude dariť, tešte sa na stretnutie s nadriadeným, má pre vás úžasné správy. Možno sa konečne dočkáte vytúženého povýšenia. V júli sa dostanete bližšie k človeku, ktorý sa vám už dlhšie páči. V súkromí nehrozia žiadne hádky, všetko pôjde ako po masle.

Uprostred mesiaca budete musieť trochu zariskovať, ale hviezdy stoja na vašej strane. Nebojte sa a choďte do toho, prijmite ponuku, pusťte sa do práce. Výsledky sa čoskoro dostavia. Do čohokoľvek sa teraz pustíte, budete úspešní. Nezmeškajte svoju príležitosť, v auguste sa vám až tak dobre dariť nemusí.

Na konci mesiaca vám niekto bude chcieť prekaziť radosť z úspechu, bude mať strach, že ohrozujete jeho pozíciu. Môžete sa s ním pustiť do boja, ale múdrejšie bude ticho vyčkávať a nechať ho trochu vydusiť. Nebuďte agresívni, konajte s rozvahou, stavte na kompromisy. Všetko bude v poriadku, nebezpečenstvo rýchlo pominie.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

RYBY

V práci vás čakajú veľmi náročné výzvy. Na začiatku júla budete potrebovať flexibilitu a otvorenosť. Objavia sa hádky ohľadom financií, ale vy každú situáciu vyriešite s nadhľadom a humorom. Snažte sa brániť svoje záujmy, povedzte svoj názor nahlas, ukážte silu svojej osobnosti. Nereagujte agresívne, vystupujte sebavedome. Buďte pripravení na kompromis a trvajte na svojom.

Uprostred mesiaca sa už budete cítiť slobodní a úspešní, všetko sa vráti do pôvodných koľají, vaše dni budú plynúť harmonicky a pokojne. Buďte opatrní, prijmite dobré rady svojich blízkych, zbytočne neriskujte. V júli bude najlepšie, ak sa vyhnete dôležitým rozhodnutiam, nechajte si ich na jeseň.

Na konci mesiaca pochopíte, na čo boli tieto výzvy dobré, čo vám dali a kam vás v živote posunuli. Vo vzťahu nehrozia výraznejšie hádky, ale musíte si na seba s partnerom nájsť viac času. Ak ste single, neodmietnite pozvánku na oslavu narodenín, môže vám zmeniť život. Medzi pozvanými môže byť človek, na ktorého ste už dlho čakali.

Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Rakov, Levov a Panny nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Váhy, Škorpiónov a Strelcov nájdete TU >>>

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock